Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблен с разчитането на субс, от флашка на един филм свален от замунда ми ги разчива без проблеми тръгват автоматично. Пускам друг филм и не ги разпознава. Субтитрите са с разширение .str. Моля дайте съвет от какво може да се получава така, и за двата филма са с еднакво разширение. Филмите които пускам са BluRayRip.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблен с разчитането на субс, от флашка на един филм свален от замунда ми ги разчива без проблеми тръгват автоматично. Пускам друг филм и не ги разпознава. Субтитрите са с разширение .str. Моля дайте съвет от какво може да се получава така, и за двата филма са с еднакво разширение. Филмите които пускам са BluRayRip.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файловете трябва да са с еднакви имена. Преименувай субс-а с името на филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файловете трябва да са с еднакви имена. Преименувай субс-а с името на филма.

Благодаря ти много получи се веднага. Още веднъж благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам знаеш, че субтитрите и видео файлът трябва да са с абсолютно едно и също име ?

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си HDMI кабел и искам да си пускам филми от компа на телелевизора. Трябва ли да имам allshare sowtware или не? Кокато свържа кабела със компа и го поставям в указания изход за ТВ но не се свързват. Ако ми трябва такъв sowtware кажете от къде да го сваля. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си HDMI кабел и искам да си пускам филми от компа на телелевизора. Трябва ли да имам allshare sowtware или не? Кокато свържа кабела със компа и го поставям в указания изход за ТВ но не се свързват. Ако ми трябва такъв sowtware кажете от къде да го сваля. Благодаря предварително!

На ти трябва специален софт.Пускаш си филма с плеър-това е! За свързването-провери си настройките на PC-за изход за втори монитор и т.н.т. И провери ли от опциите на ТВ какво му задаваш като вход. Например ако кабела ти е в HDMI 1 и избора на вход да е на HDMI 1.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре видео карата ми е Ati Radeon и контролера на картата е ADM catalyst control center там ли трябва да намеря ТВ като монитор така ли ?

защото има следната опция detect displays. Би трябвало като свържа ТВ да имам две опции едната за монитора ми другата за ТВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора ще бъде открит автоматично без да правиш каквото и да е било. Някой обаче правят връзка само с един от входовете. Виж пише ли на някой PC.

Edit: Препоръчвам ти да пробваш с №4. Този дето е централно на гърба му.

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телевизора ще бъде открит автоматично без да правиш каквото и да е било. Някой обаче правят връзка само с един от входовете. Виж пише ли на някой PC.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Naruto точно в този изход слагам кабела и не се разпознава от компа. Но пък като го сложа в лаптопа и тръгва без никъкви проблеми. Даже и през контолера на видео картата не го разпознава.Поставих кабела и в гругите HDIM изходи и пак не става. Давайте съвети какво да правя или да си нося компа на сервиз?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... в този изход слагам кабела и не се разпознава от компа. Но пък като го сложа в лаптопа и тръгва без никъкви проблеми. ...

Ами мисля сам сте си отговорил!Ако сте пробвал от настройките за изход на сигнала от видеокартата на PC-то ви и няма такъв към ТВ (и сте проверили това,което ви писах в предния ми пост-и настройките от самото PC (не само от видеокартата)),явно нещо с него (изхода от видеокартата) не е в ред! Може би проблем с видеокартата ,или по точно с изходите и !?...

Така от разстояние-само това мога да кажа!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.