Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днес си преинсталирах компа и си тегля League of Legends.Много теглих поне 3часа версия 9 но моля пратете ми.Тегля влизам в лигата и ми излиза Could not load direct3d и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си преинсталирах компа и си тегля League of Legends.Много теглих поне 3часа версия 9 но моля пратете ми.Тегля влизам в лигата и ми излиза Could not load direct3d и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми чети в гуглето...Нито карта си казал, нито какъв е дирекста, нито как са драйвърите....

https://www.google.bg/search?q=Could+not+load+direct3d&oq=Could+not+load+direct3d&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&client=aff-cs-360chromium&ie=UTF-8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че е от картата тегля драйверите ама пак резюлъция няма и не я намира.Та ако ми намерите драйвър ще съм много благодарен.Картата е PowerColor HD7730 GDDR5 1GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че е от картата тегля драйверите ама пак резюлъция няма и не я намира.Та ако ми намерите драйвър ще съм много благодарен.Картата е PowerColor HD7730 GDDR5 1GB

Кажи си цялата конфигурация. Може да не си инсталирал и други драйвери, като например тези на чипсета на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурацията е:

AMD Athlon X2 1.9ghz

Asrock е дъното но не помня кой модел

и картата я знаете

Обаче си изтегли драйверите на дънното и на процесора имам диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dxwebsetup

дърпаш и инсталираш

не си писал с коя версия на лайняндоус си. виста 7 и 8 нямат инсталиран 9 (те са с инсталирани по високи версии 10 и 11, но те не покриват версия 9)и той трябва да се инсталира ръчно от линка дето

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С windows xp съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.