Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Вальо Христов

От известно време компютъра ми стана много бавен!

Препоръчан отговор

Здравейте! От известно време компютъра ми е много бавен, игрите ми лагват,браузъра е много бавен почти всичко! Като се включва понякога не се включва нормално пише уиндоуса се възстанови от неочакван проблем или нещо подобно! Преди компа си ми бачкаше перфе!

----------------------------------

4GB RAM

Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20GHz

NVIDIA GetForce 9500 GT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Кажи си изцяло конфигурацията. Ако не знаеш как инсталирай програмата AIDA или Speccy. Чрез тях може да си покажеш и какви са ти температурите в момента.

2.Може да постиш и раздела за вируси, където колегите от HJT Team ще проверят да не би да имаш вируси на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен нещо му се е омазала ОС. Грешки давал ли ти е уиндоус-а? Сини екрани?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога не е преинсталирана ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле автора да тества за хардуерни и софтуерни проблеми, включително и за зловреден софтуер да провери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.