Премини към съдържанието
monsteer

Спешно ми трябва помощ! Парафимоза

Препоръчан отговор

.... благодаря за отделеноте време все пак научих каквото ми беше нужно!

Редактирано от monsteer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се докъде може да стигне глупостта, но явно не може да и се постави граница. Какво олио, какви ранички, какви 5 лева?Още сега отиваш с баща ти на доктор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се докъде може да стигне глупостта, но явно не може да и се постави граница. Какво олио, какви ранички, какви 5 лева?Още сега отиваш с баща ти на доктор.

Раничката беше от слепването преди беше бяла точка събиране на различни по вид течни в-ва, сигма,урина,сперма,недостига на вода до там ги кара да се слепят и възпали,което неотрализирах,като проблем,НО като сега не мога да си върна обратно кожичката къде да отида на Коледа - урулог,кожен лекара,хирург, имам впредвит дали да изчакам до утре и кой ще работи днес ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Раничката беше от слепването преди беше бяла точка събиране на различни по вид течни в-ва, сигма,урина,сперма,недостига на вода до там ги кара да се слепят и възпали,което неотрализирах,като проблем,НО като сега не мога да си върна обратно кожичката къде да отида на Коледа - урулог,кожен лекара,хирург, имам впредвит дали да изчакам до утре и кой ще работи днес ? 

До утре може и да изчакаш, но недей да чакаш повече. Спешен кабинет има. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз смятам ,че не е хубаво да се шегувате с такива работи. Мое мнение ,че темата е фейк и снимката е взета някъде от този сайт понеже го видях написан на снимката и незнам кой човек би си снимал ... и да тръгне да пише линкове из снимката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз смятам ,че не е хубаво да се шегувате с такива работи. Мое мнение ,че темата е фейк и снимката е взета някъде от този сайт понеже го видях написан на снимката и незнам кой човек би си снимал ... и да тръгне да пише линкове из снимката

Благодаря ти "наистина ми помогна",ето снимката -- > където аз съм писал,че не съм аз,но проблемът ми е еднакъв с показаният https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%84%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0&rlz=1C1SAVM_enBG529BG529&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=CBO6UrKFKoiDhQfs3oFw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1600&bih=774#facrc=_&imgdii=_&imgrc=9JC6o6m-4AYGiM%3A%3BsebZOLEDKNrwBM%3Bhttp%253A%252F%252Furoportal.com.ua%252Fstats_pics%252F23_12_2011%252Fimage008.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Furoportal.com.ua%252Fpubl%252Fstati_po_andrologii%252Fparafimoz_lechenie_parafimoza%252F2-1-0-28%3B512%3B384 И темата не е фейк и не се шегувам .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш наистина такъв проблем, какво правиш във форума?! По принцип хората си питат за разни неща, но това си е сериозно.... Колко трябва да си луд да седнеш във форума и да говориш затова и да търсиш помощ тук и да си мислиш, че оная ти работа е като Hardware и колегите ще ти помогнем с отстраняване на проблема ти. Я хващай пътя и веднага в спешното...Весели празници. Дано всичко с теб е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.