Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Чудя се кой от двата телефона да взема за подарък HTC 500 или Samsung s3 mini .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC-то според мен е за предпочитане, а и напоследък Самсунг много настъпиха мотиката с техните недоклатени ъпдейти и вместо да се оправят бъгове, те стават повече.

Мнението ми е от първа ръка - тоест ползвал съм моделите и в момента поне няколко човека около мен ги ползват и затова отдавам предпочитания на първия.

Важно е също човека, който ще го ползва какви са му личните предпочитания, че така е малко тъпо да даваме мнения без да знаем неговите желания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC-то според мен е за предпочитане, а и напоследък Самсунг много настъпиха мотиката с техните недоклатени ъпдейти и вместо да се оправят бъгове, те стават повече.

Мнението ми е от първа ръка - тоест ползвал съм моделите и в момента поне няколко човека около мен ги ползват и затова отдавам предпочитания на първия.

Важно е също човека, който ще го ползва какви са му личните предпочитания, че така е малко тъпо да даваме мнения без да знаем неговите желания.

Знам, че и двата телефона му харесват и ще се кафе и на htc-то и на Samsung-а. Аз също клонях към htc, но да видим още няколко мнения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично интерфейсът на Samsung ми допада повече от този на HTC, може би защото съм му свикнал.

Но в случая Desire 500 определено е по-добрият модел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох, че HTC-то давало доста бъгове и това ме притеснява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се подарява нещо на някой се мисли за него . Дали ще му хареса , дали ще му е удобен , дали и какво , но за него .

Тук всеки може да каже каквото си иска , а накрая получаващия подаръка да не му хареса дори на външен вид . Това дали тази или онази марка ще  дава проблеми си е чист късмет . Винаги ще има такива при който и тези и онези марки са давали дефекти или пък са били отлични .

Успех и весели празници !

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Един глас и от мен за HTC. Не съм притежател на нито един от двата модела.

Четох, че HTC-то давало доста бъгове и това ме притеснява.

Дай линк за да прочетем и ние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от конкртен сайт, а от информацията, която намерих през чичо Гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за HTC-то, макар да съм почитател на дизайна и функционалността на Samsung. Както сами се досещате конкретика при съвет е трудно да се даде.

Поздрави и весели празници ! :bighat:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам HTC 500 и до момемента бъг не ме е споходил нито при игри, нито при всичко останало.И съм много доволен от телефона,в началото и аз се двоумях м/у Samsung S3 и HTC 500 и не съжалявам за избора си.Честита Коледа и весели празници на всички.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ползвам HTC 500 и до момемента бъг не ме е споходил нито при игри, нито при всичко останало.И съм много доволен от телефона,в началото и аз се двоумях м/у Samsung S3 и HTC 500 и не съжалявам за избора си.Честита Коледа и весели празници на всички.

Честито и весела нова година на фамилията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от мен весели празници на всички !

ПП: Телефончето, което ще взема за подаръка ще бъде HTC 500. :bighat:

Редактирано от GoodfeIlas (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.