Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и Весела Коледа на всички

Както се вижда от заглавието в момента си избирам коледен подарък и тъй като на кутията, която ползвам в момента нямам никакви USBта си мислех за фронт панел с наличие на гореспоменатите и всякакви други екстри, които могат да бъдат полезни (четец за карти, audio panel, външни сата входове и фан контролери, като последните две не са чак толкова важни). Дъното, което в момента е вътре е Gigabyte P55 USB3, на което така и не разбрах мога или не мога да използвам външни USB 3.0, но дори и да не мога държа да има, защото предстои смяна на компа и мисля панела да продължа да си го ползвам и със следващото дъно. 

Прилагам линкове към панелите върху които съм се спрял до момента:

Както и приемам други предложения с шипинг до българия или по добре от Български/ Софийски магазин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весела Коледа на всички

Както се вижда от заглавието в момента си избирам коледен подарък и тъй като на кутията, която ползвам в момента нямам никакви USBта си мислех за фронт панел с наличие на гореспоменатите и всякакви други екстри, които могат да бъдат полезни (четец за карти, audio panel, външни сата входове и фан контролери, като последните две не са чак толкова важни). Дъното, което в момента е вътре е Gigabyte P55 USB3, на което така и не разбрах мога или не мога да използвам външни USB 3.0, но дори и да не мога държа да има, защото предстои смяна на компа и мисля панела да продължа да си го ползвам и със следващото дъно. 

Прилагам линкове към панелите върху които съм се спрял до момента:

Както и приемам други предложения с шипинг до българия или по добре от Български/ Софийски магазин

Кутия без усб-та трябва да е някой доста стар модел?

За тези пари които си приготвил за фронт панел , можеш да вземеш направо нова кутия ,вместо да се занимаваш с глупости!

Над бюджета но без четец за карти CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU -69лв. и Floston  INTERRA -46лв. с безплатна доставка!

С четец за карти в рамките на бюджета Floston Genesis - 35лв. с безплатна доставка!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутия без усб-та трябва да е някой доста стар модел?

За тези пари които си приготвил за фронт панел , можеш да вземеш направо нова кутия ,вместо да се занимаваш с глупости!

Над бюджета но без четец за карти CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU -69лв. и Floston  INTERRA -46лв. с безплатна доставка!

С четец за карти в рамките на бюджета Floston Genesis - 35лв. с безплатна доставка!

Кутия мисля да си взема на малко по- късен етап, но обмислям да е Хафче или нещо от категорията, за това не ми се взимат от Н серията, кутията е с махната платка, не че фабрично не е имало... Иначе бюджета не е чак такъв проблем, но за сега просто не съм решил да купувам кутия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според производителя:

Chipset:

• [*]Up to 14 USB 2.0/1.1 ports (Note 5) (10 on the back panel, 4 via the USB brackets connected to the internal USB headers)

NEC chip:

• [*]Up to 2 USB 3.0 ports on the back panel

Имаш 2 x USB 3.0 порта на задния панел, но хедър/конектор за предния липсва или поне не е упоменато.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според производителя:

Имаш 2 x USB 3.0 порта на задния панел, но хедър/конектор за предния липсва или поне не е упоменато.

Ясно, благодаря... До този извод стигнах и аз ровейки се в спецификациите в сайта, но се надявах да бъркам някъде... Както и да е май ще си избера някой от тея, а малко по- натам ще си взема и кутия, чакайки да излезнат платформите на ддр4 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.