Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , моя баща иска да си купи нов Телевизор, бюджета е 400 максимум 500 лева.

Телевизора ще се ползва главно за гледане на футболните програми Discovery  и animal planet и т.н общо взето разбрахте идеята , ако е от значение ще се гледа поне  на разстояние от 2 метра или повече.

Моля предложете най-добрите според вас и ако може да се обосновете защо :) Благодаря ви предварително

Желая ви весели празници и радостно посрещане на  Новата Година :)!

Цитирам " трябва да може да се позлва телевизора с булсат " :))

Редактирано от rambibg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти този  PHILIPS 32PFL3158H  защото  сумата не стига  за друг по хубав.  Ако кажеш и размер който той желае ще е още по добре. Принципно  бюджета му  е нисък и не стига за  нещо  по различно от предложението ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Предлагам ти този  PHILIPS 32PFL3158H  защото  сумата не стига  за друг по хубав.  Ако кажеш и размер който той желае ще е още по добре. Принципно  бюджета му  е нисък и не стига за  нещо  по различно от предложението ми.

Доста прилично предложение за това, за което ще го ползвате. И от мен един глас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами  ето как станаха нещата той ми дойде на гости, и аз позлвам за гейминг benq xl2411t и стария си монитор за гледане на филми и т.н  Dell ultrasharp U2312HM много му хареса ,как сам си направил нещата ,а  той междо времено иска да вземе за него и майка ми по добър телевизор защото те позлват нещо от рода на  кинескоп CRT  тея старите около  20 инача, за това ми каза да му взема нещо което може да се позлва с булсат и да е до 500 лева :) вие ми помогнахте преди при избор на пц и на монитор на мен за това останах доста доволен от тоя форум и сега питам за телевизор ( става въпрос за хора над 55 години който ще гледат телевизор като не се занимават със селската работа на село т.е няма да го позлват да играят xbox play station  да пускат некви велики филми от пц-то 1080п и т.н

Ако може до 600 лева да се избере нещо значително по добро аз ще добавя още 100 лева към бюджета не е проблем, но дали те наистина ще "почустват " разликата? :).

Също така , в раздела за пц-та, не се препоръчва да се пазарува от тези "големи " вериги Техно... и т.н поръди  по високите цени по малките (като срок на време )гаранция и други проблеми? при телевизорите как е няма ли нещо подобно на nikem sky и т.н? примерно Емаг? където е доста по евтино и по добре по принцип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами  ето как станаха нещата той ми дойде на гости, и аз позлвам за гейминг benq xl2411t и стария си монитор за гледане на филми и т.н  Dell ultrasharp U2312HM много му хареса ,как сам си направил нещата ,а  той междо времено иска да вземе за него и майка ми по добър телевизор защото те позлват нещо от рода на  кинескоп CRT  тея старите около  20 инача, за това ми каза да му взема нещо което може да се позлва с булсат и да е до 500 лева :) вие ми помогнахте преди при избор на пц и на монитор на мен за това останах доста доволен от тоя форум и сега питам за телевизор ( става въпрос за хора над 55 години който ще гледат телевизор като не се занимават със селската работа на село т.е няма да го позлват да играят xbox play station  да пускат некви велики филми от пц-то 1080п и т.н

Ако може до 600 лева да се избере нещо значително по добро аз ще добавя още 100 лева към бюджета не е проблем, но дали те наистина ще "почустват " разликата? :)

За хубавите думи към форума, аз Ви благодаря! Това, което сме ти препоръчали и двамата с колегата, ще устрои напълно и предостатъчно родителите. Ще им е приятно с новата придобивка така че понадете там 50-тина лева и се ориентирайте към модела, не че няма и други, но всичките си приличат в този ценови клас. Аз съм с два такива - от големите модели и нямам никакви забележки. Каква матрица има телевизорът, колко входа и какви, какви екстри, това просто отпада, но независимо, ще им върши прекрасна работа телевизорчето. Пожелайте им и Честита нова година от мен!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми дай 50 лева от тебе и ги зарадвай с тоя Филипс . Като ще купувате поне да е Full HD ,не че няма  разни кучи марки  дето са с ниска резолюция но не си заслужава да икономисаш 50 лева и да вземеш хептен никому не известен телевизор. Тоя даже има и вграден тунер за кабелна и за ефирна  телевизия. Голям диагонал е и ще може спокойно  да си гледат . По малките телевизорчета са за някоя панелна кухничка  дето докато домакинята готви да мята по едно око на сериалите и новините :) Все пак кажи колко е мястото на което ще се сложи телевизора ? Старите секции са предвидени за   сандъците Електрон от едно време и в тях се хваща точно 32 инча .  Преди имаше една промоция  в тия техно веригите като върнеш стария телевизор и ти дават ваучер от 60 лева. Комшията така си взе  телевизора преди време. Ако още е валидна тая оферта  ше ти  баш в бюджета. Ето ти още един TOSHIBA 32L1334DG от  тено маркета  да  имаш  избор все пак.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така , в раздела за пц-та, не се препоръчва да се пазарува от тези "големи " вериги Техно... и т.н поръди  по високите цени по малките (като срок на време )гаранция и други проблеми? при телевизорите как е няма ли нещо подобно на nikem sky и т.н? примерно Емаг? където е доста по евтино и по добре по принцип?

Аз съм доволен от онлайн магазина на Технополис.

5% отстъпка за артикулите които не са в промоция и безплатна доставка за покупки над 50лв.

Стандартния приемник на булсат хич не бива и можеш да се мине и по тънко.

С нещо такова промерно - TELEFUNKEN T32TX182LBP-W LED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , моя баща иска да си купи нов Телевизор, бюджета е 400 максимум 500 лева.

Телевизора ще се ползва главно за гледане на футболните програми Discovery  и animal planet и т.н общо взето разбрахте идеята , ако е от значение ще се гледа поне  на разстояние от 2 метра или повече.

Моля предложете най-добрите според вас и ако може да се обосновете защо :) Благодаря ви предварително

Желая ви весели празници и радостно посрещане на  Новата Година :)!

Цитирам " трябва да може да се позлва телевизора с булсат " :))

Аз ти предлагам Samsung UE-32F4000 . Забрави за турските Philips-и и китайските ментета като Telefunken, Blaupunkt, Sang и подобни, ако искаш да спестиш на родителите си разправии по сервизи и рекламации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ти предлагам Samsung UE-32F4000 . Забрави за турските Philips-и и китайските ментета като Telefunken, Blaupunkt, Sang и подобни, ако искаш да спестиш на родителите си разправии по сервизи и рекламации.

Моделът предложен от теб също е хубав, но ако не познаваш изделията като хората, няма смисъл да си изказваш глупавите постановки.Техниката, особено тази, нито я разбираш, нито можеш да я коментираш, щом не знаеш, че всичко е технологичен процес, при който няма значение много къде се произвежда.То това не е да щракаш с фотоапарата. Както на всички, така и на теб - честита коледа и весело посрещане на новогодишните празници от цялата ти фамилия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът предложен от теб също е хубав, но ако не познаваш изделията като хората, няма смисъл да си изказваш глупавите постановки.Техниката, особено тази, нито я разбираш, нито можеш да я коментираш, щом не знаеш, че всичко е технологичен процес, при който няма значение много къде се произвежда.То това не е да щракаш с фотоапарата. Както на всички, така и на теб - честита коледа и весело посрещане на новогодишните празници от цялата ти фамилия!

Дядо Стефчо, идея си нямаш аз какво знам и какво не знам ;) . Гледай си там ламповите телевизори с кинескопи, на които си се учил, и недей да спориш с мен коя марка дава най-много дефекти. Защото по въпроса съм по-информиран от теб 

Айде, наздраве, весели празници, и по-полека със самочувствието :beer:

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дядо Стефчо, идея си нямаш аз какво знам и какво не знам ;) . Гледай си там ламповите телевизори с кинескопи, на които си се учил, и недей да спориш с мен коя марка дава най-много дефекти. Защото по въпроса съм по-информиран от теб 

Айде, наздраве, весели празници, и по-полека със самочувствието :beer:

Самочувствието ми е такова, на човек с опит , хлапе! Още не си порасъл, за да знаеш колкото мен.Няма и да пораснеш.А с телевизия се занимавам, много  отпреди ти да се родиш.Не споря колко си информиран, защото се вижда. Просто пишеш глупави коментари на места, където не ти е мястото.Какъвто те познавах едно време, такъв си и остана. Само дето си си сменил...ника, за да не те подиграват хората.Мерси за пожеланията. Приемам ги от сърце. :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да поръчам днеска на каквото се спра евентуално но нещо което не ми харесва допада е  ,че не мога да разбера примерно ако монитора има изгорял 1/2 пиксела като пристигне това поема ли се от "гаранцията " Пример давам веднага.
Моя монитор дел от серията Ultra sharp дойде със изгорели 2 пиксела, веднага писах по скайп със сайта, и ми пратиха нов който дори пристигна още на същия ден ( в 9 часа сутринта писах за проблема 16:40 беше новия в нас ) 

Другото което видях е в сайта оригиналния както и в другите магазини в други държави има по 3-4-5 години гаранция пример давам отново.

Samsung UE32F5000

http://www.johnlewis.com/samsung-ue32f5000-led-hd-1080p-tv-32-with-freeview-hd/p439161

• [*]This TV also comes with a 
5 year guarantee for your peace of mind. [*]Същия телевизор при нас е навсякаде 24 година гаранция ,знам че има такава "врътка " която правят мой, приятел работи в фирма бая популярна от нас и вземат от  компанията продукта с 4-5 години гаранция продават го с 24 месеца(гаранция ), и ако нещо се развали вземат пари за ремонт а  реално те го пращат за безплатна поправка при производителя, точно това се интересувам най- вече   ако вие сте вземали неща от тези "хипермаркети техно/полис/маркет " как е гаранцията обадих се по телефона жената ми каза " незнам трябва да питам колегите " обадете се по касно нарпавих го нямаше отговор все още много намирисва работата според мен , страх ме е да пазарувам чак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се изразя възможно най-кратко!

Не ти препоръчавам да вземаш такава техника като телевизор онлайн!Такава техника се купува на място след оглед!

Все пак избора си остава твой...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес ходихме до техно.. и купихме телевизор-а 

Samsung UE32F5000 LED HD 1080p TV, 32

Сложихме телевизора, и като го свързахме към применика от булсат ком, картината беше размазана, да дам пример все едно гледам 240/360п вместо 720/1080п HD сложих от флашка филм 720/1080 п върви перфкетно с добро качество и няма нищо общо с картината от булсат ком, какво трябва да нарпави баща ми? трябва му ХД Приемник от булсат ком? или друг кабел ( примерно както за моя benq 144hz )трябва различен кабел от този за 60хз монитор и т.н?

Да не би да трябва да се обади  на булсат ком и да си поръча 

а, HD приемник може да бъде допълнителен. Месечната такса е 1.90 лева на месец с абонаментен план на основния приемник. Таксата за включване на допълнителен HD приемник е 68 лева /еднократно/, а таксата за замяна на SD допълнителен приемник с HD такъв е 58 лева /еднократно

Моля някой ако може да помогне ще ви бъда благодарен, не вярвам телевизора да дава такава гадна картина... според мен е нещо свързано с тея от булсат-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно сте се насочили към вземането на HD приемник. Няма как през Scart да "изкарате" качествена картина.

Но имайте на предвид , че повечето телевизии са SD, а не HD.

Така че картината няма да бъде кристална, но ще е  много по-добре от старият приемник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...не вярвам телевизора да дава такава гадна картина... според мен е нещо свързано с тея от булсат-а

С интерес ще прочета становището ти относно картината с HD приемник от Булсатком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора има ли си на представа какво пък гледат тия с 42 инча и SD приемник Булсат :)

Отивай в офиса и вземай HD приемник или ако няма алтернатива за кабеларка - скачай на виваком , поне там не ти искат пари за HD приемник .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком са още по зле с картината. Имам ги и двата оператора и е боза  пълна. С такива  оператори направо е  излишно да си купи човек  повече от 32 инча телевизор.  Взима се  телевизор до 1000 лева макс  и  гледаш . Full HD ще видим ама след 10 години  а за 3Д  чакайте поне 20. Всичките им пари отиват за заплати и Турски сериали и техника взимат втора употреба от някоя фалирала кабеларка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком са още по зле с картината. Имам ги и двата оператора и е боза  пълна. С такива  оператори направо е  излишно да си купи човек  повече от 32 инча телевизор.  Взима се  телевизор до 1000 лева макс  и  гледаш . Full HD ще видим ама след 10 години  а за 3Д  чакайте поне 20. Всичките им пари отиват за заплати и Турски сериали и техника взимат втора употреба от някоя фалирала кабеларка.

Явно сравняваш с операторските приемници, а такова сравнение е неправилно! Сравни ги като мене с комбо приемник, с доказано немско качество (без китайско копие) и чак тогава казвай дали БСК имат по-добра картина и звук от Вивата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм  не не позна  AMIKO ALIEN 2 TRIPLE и 2 оператоерски  HD .като са ти наблъскали 100 програми на 4 транспондера  ше има да чакаш  за качество. Най добрата картина имаха Сателайт Бг  с 60% HD канали ама фалираха пичовете щото нямаше как да слязат на 10 лева такса с тая готина позиция на сателита и тия канали. Сега с тяхната техника купена за  жълти стотинки  Нуртс е пуснала по селата цифровата ефирна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен на немеца Вивата е в пъти с по-добро качество от БСК - само дето аз съм си монтирал антените, а това никак не е без значение ;)

п.с.Иначе си напълно прав за големината на телевизора!

Редактирано от plamen74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На булсатком съм, телевизора ми е 32" качеството е прилично.

Приемниците ми са ей такива

Публикувано изображение

отидох в офиса оплаках се че картината е отврат и не мога да гледам и напълно безплатно ми смениха и двата приемника.

снимката не е моя взех я от форума на Булсатком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в който намерят лек за Вивакома  ще  махна техния приемник .  И  двата оператора дават супер елементарни приемници с възможност единствено да си сложиш картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента в който намерят лек за Вивакома  ще  махна техния приемник .  И  двата оператора дават супер елементарни приемници с възможност единствено да си сложиш картата.

Моите и трите операторски на Вивата са Sagem (от тези дето им стърчи картата) и си дават прилична картина и звук (много е малка разликата спрямо немеца), но приемника на БСК (от тези черните с лан картата - неработеща естествено) дава почти същата като тези на Вивата, но като през прозрачен станиол, а това е много гадно! Все пак щом на 32" Sony се виждат тези разлики, какво да говорим за по-голям телевизор?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо съм без думи как може толкова лошо качество да е на картината, и ти дават там колко 3-4 канал на ХД аз не издържам просто.

Сега ще изкажа мое мнение.

Половината от годината аз работя и живея в Лондон, гледам главно BBC HD на същия телевизор, и просто разликата в картината, сравнение с тази тука е (видима е леко казано, огормна също е леко казано , може би аз имам големи стандарти ( примерно за фпс игри над 200 фпс сам си взел 144гхз монитор защото се  разликата е доста.

Също за да гледам филми съм вземал ипс матрица и т.н Също така мразя да гледам нещо под 720п.

Както и да е нека да се върна на темата, според мен в България ако не си в някой от големите градове(предпоалгам че там работата е по добре от към кабелна и т.н ), или нямаш добър доставчик за свестни ХД канали това да дадеш повече от 500 лева за телевизор е грях, не че нещо но вместо да давате пари за кабелна дето е пълно ...  по добре  замунда теглете с високо качество филмите и така гледайте, незнам какъв човек трябва да си да даваш на месец пари ( че даже и пари искат за "ХД" применик) да гледаш пълната боза.

Много ми е гадно, защото аз исках да им направя добър подарък а сега какво стана, дал сам пари  да гледат кабелна с качество 240п/360п ,неверотно просто без думи съм.Гледам има хора дават по повече пари за телевизор тук в България дано има поне от каде да гледат истинки ХД канали иначе, нямам идея кво ще го правят този телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.