Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, разполагам с приблизително 300 лева за свястно таблетче, което да не забива, и просто казано да си върши работата като хората.

Видях за 300 лева Google Nexus 7, но е втора ръка и не знам в какво състояние е.

Ще съм благодарен на всякакви препоръки!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва. Ако е само да си начешеш крастата, че имаш таблет, вземи си нещо по-евтино, да не те е яд, че си дал парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи за какво ти трябва. Ако е само да си начешеш крастата, че имаш таблет, вземи си нещо по-евтино, да не те е яд, че си дал парите.

Трябва ми, за игри, да не лагват е най-важното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите за таблет въобще не могат да се сраняват с игрите за компютър, става въпрос за таблетите с Андроид, с Windows таблетите не зная как е, но те са по-скъпи от един лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не може да гарантира, че като си купиш който и да е таблет, игрите ще вървят гладко. Особено пък такъв за 300 лв. Вземи наблъскай една купчина приложения, да са постоянно активни във фонов режим, и се надявай да нямаш лаг  :angry: . Зависи и играта колко е тежка, с каква версия на Android e, резолюцията на дисплея, и от още много неща.

За всеки случай търси нещо с 4-ядрен процесор и поне 1 GB RAM. За 300 лв няма да имаш огромен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той ли е най-добрия за цената си?

Този е най-добрия на пазара до този момент.!!! Игри от рода на "Modern Combat 3/4 , Real Racing 3 и т.н." Вървят без никакъв лаг.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е най-добрия на пазара до този момент.!!! Игри от рода на "Modern Combat 3/4 , Real Racing 3 и т.н." Вървят без никакъв лаг.!

Той е един от първите притежатели на този таблет. Не е лошо да послушаш съвета му. За 300лв. това е най-доброто. Редактирано от Person (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е един от първите притежатели на този таблет. Не е лошо да послушаш съвета му. За 300лв. това е най-доброто.

Ще го послушам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.