Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам нов лаптоп HP 255 G1, обаче уина не си намира драйверите за лан мрежата,бутуута и см бус контролер/който не знам за какво ми е/, в сайта на HP е много объркано,програмите не ми помагат само пари искат... да чакам ли някой ъпдейт да ги намери или има от къде да ги изтегля?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нов лаптоп HP 255 G1, обаче уина не си намира драйверите

Като не ги намира намерете му ги вие ! Нямаше ли инсталационен диск с драивери като го купувахте ?

Иначе ако не греша в саита има за осмица Х64 http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome/?sp4ts.oid=5359437&spf_p.tpst=swdMain&spf_p.prp_swdMain=wsrp-navigationalState%3DswEnvOID%253D4132%257CswLang%253D%257Caction%253DlistDriver&javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда от таз програма! Ще омаже работата само! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нова машина , за която драйвери има както на официалния сайт на производителя ,, така и на безкрайно много други места ,да се използва програма за търсене и инсталиране на драйвери е несериозно и най-вече не особено полезно .

Автора на темата не е посочил с каква ОС е тази машина , дали със Уин 7 или 8 . Но в двата случая 2-3 драйвера който липсват могат да бъдат открити за не повече от 5 мин .

Успех .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уиндоус 7 е операционната система, пробвах драйверите от първият линк, но не станаха после видях че са за 8-мица, диск с драйверите няма с машината,  програми не става много кинти искат, само драйвер гениус качих но и тя не намери нищо. Само видя липсите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.