Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Смятам да си купя телевизор (приблизително около 39 до 42 инча),предложете ми най-доброто, което предлага пазара? Мерси предварително! Весели празници!

ПП: Около 800лв., да не е 3D или SmartTV!

Редактирано от Alonsi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам да си купя телевизор (приблизително около 39 до 42 инча),предложете ми най-доброто, което предлага пазара? Мерси предварително! Весели празници!

Ние на 21-ви си взехме този телевизор и сме страшно доволни от него. Също така го има и на изплащане, без оскъпяване ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако беше написал някаква цена, щеше да бъде още по-добре. Затова, аз няма д ти предложа модел.Опитай с 42 или 47 инча, ако имаш възможност.Въобще не е за пренебрегване, след като ще го имате поне 8-10 години.Весели празници и успех.За 42 инча има едно Сони, което е описано тук, преди два три дни.Няма да търся модела, но е към 1500 лева.

Ето го модела:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радо , човека не е написал цена - не го пращай най ниско :)

Нали не смяташ че телевизор за 300 лева е същия като онзи който струва 3000 :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Цената да е около 800 лв., но да е качествен продукт разбира се.

Извинявам се, но аз не коментирам този ценови клас. Съжелявам. Ако знаех цената, която бихте дали, нямаше да ми има поста.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари - намаляме размера , което не ми харесва :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony KDL-40R470A  Philips 39PFL4398H Samsung UE40F5000 LG 39LN575S 

Това са предложенията от 39 и 40 инча ... в този ценови клас 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да има SmartTV или 3D. Кои са най-важните характеристики, които трябва да гледам за добър телевизор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 800 има 50 херца панел  и стандартни функции. Влизаш в магазина и гледаш кой ще ти хване окото в тоя ценови клас защото разлика голяма няма да забележиш . Ако искаш  кристална картина  се целиш в 1500 и нагоре. За тоя диагонал  даваш малко пари .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто ти едно предложение за 39 инча ( за повече са малко средствата),което е без 3D и тем подобни,но картината (което е най-важното) е на ниво... http://www.technopolis.bg/b2c/details/12372/P11090104/Televizor-LG-39LN5400-LED

ПП.Гледам и 42-ката е на страхотна промоция http://www.technopolis.bg/b2c/details/12355/P11090104/Televizor-LG-42LN5400-LED (че и по-евтин от 39-ката) Така ,че  успех с покупката.За тази цена мисля е най-удачното предложение на пазара... 

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Тия по-ли са добри от LG-то от към картина?

За мен - не, но зависи ти какво разбираш под "добра картина".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.