Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма с която мога да правя музика - един вид. Та, програмата да е някакво подобие на FL Studio.. В смисъл да си правя някакви прости бийтчета колкото да се занимавам като имам свободно време. А ако програмата има много функции за правене на музика ще е перфектно. ( трябва ми за house/rap музика )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cubase

Garage Band

Logic Pro

Reason

За повече функции ти трябват съответно VST плугини.

Редактирано от PsychoPatternz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FL, e  доста добра програма.

Ако търсите нещо лесно, да слагате готови бийтчета, насочете се към E-Jay (нез нам дали още излизат нови версии).

Иначе, за безплатна е LMMS.  Програмата е доста малка и прилича на FL. Но не е много лесна. И няма много готови бийтове като FL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ако може и да е по опростена още по-добре. Иначе имам проблем с FL Studio-то, ако някой може да помогне - http://www.kaldata.com/forums/topic/220933-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-fl-studio/ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някакъв линк към програмите, защото не ги намирам да ги изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някакъв линк към програмите, защото не ги намирам да ги изтегля?

За LMMS линк има от сайта на производителя (в Download)

На програмата могат да се добавят и VSTi плъгини (безплатни и платени), от този сайт.

Иначе  за платената e-jay.

За останалите програми (платени са пак), които е споменал колегата PsychoPatternz, потърсете в сайтовете на производителя (както е-jay).

В youtube има доста уроци, и може да погледнете там, ако започвате с някоя програма от 0-та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cubase

Garage Band

Logic Pro

Reason

За повече функции ти трябват съответно VST плугини.

Здравей , исках да питам знаешли дали с cubase могат да се обработват песни и ако да , то били ми обяснил как ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей , исках да питам знаешли дали с cubase могат да се обработват песни и ако да , то били ми обяснил как ? 

Какво да се обработва на песента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.