Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Останах между Nokia Lumia 710 и iPhone 3Gs. Намерих и двата телефона втора употреба на изгодна цена. Кой от тия телефони е по-хубав. Отпреди съм имал Nokia Lumia 710 но пак ми се иска но останах между тия двата телефона. Моля ви да ми дадете някво мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Останах между Nokia Lumia 710 и iPhone 3Gs. Намерих и двата телефона втора употреба на изгодна цена. Кой от тия телефони е по-хубав. Отпреди съм имал Nokia Lumia 710 но пак ми се иска но останах между тия двата телефона. Моля ви да ми дадете някво мнение :)

Какво разбираш под хубаво ?Лично аз имам Нокиа Лумия 920.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под хубаво ?Лично аз имам Нокиа Лумия 920.

Исках да кажа кой телефон е с по-добър софтуер и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги мненията, взимаш това, което ще използваш.Аз лично ненавиждам Win.Phone и всичко свързано с него, на друг му харесва и така.Като жената е бе брато...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги мненията, взимаш това, което ще използваш.Аз лично ненавиждам Win.Phone и всичко свързано с него, на друг му харесва и така.Като жената е бе брато...

Що ? Аз си харесвам моя телефон Нокиа Лумия и съм доволен.

Как снима ?Много злееееееееееееееее ! Или аз не съм добър фотограф или нещо куца.Лично ,колкото и да се мъча не мога една свястна снимка да направя ,много е шумна ,много е замъглена и тн. Знам ,че е телефон ,не фотоапарат  и затова си затварям окото.Все едно да имам изисквания лаптопа да ми направи една прелестна профи снимка.Нямам как да стане поне този век ,може след време. :)

Ето една снимка направена от Нокиа Лумиа 920.Часът бе 9  сутринта централно време.

http://s14.directupload.net/images/131225/t47k4bwz.jpg

За Ябълката има повече софтуер ,отколкото  телефона на Уиндоус .Не знам как стоят нещата при по-старите модели  ,

но лично мен ме устройва наличния софтуер на Уиндоус Фоун 8 .Камерата не е най-добрата  .http://s14.directupload.net/images/131225/t47k4bwz.jpg ,батерията издържа доста и тн.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимай лумията ябълкофона е много назад с матеряла

acnekt с тея настройки дето си направил снимката нищо чудно ISO-100 и време за експонация 1/1161 сек.

с тея настройки трябва да имаш светкавица колкото леген

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимай лумията ябълкофона е много назад с матеряла

acnekt с тея настройки дето си направил снимката нищо чудно ISO-100 и време за експонация 1/1161 сек.

с тея настройки трябва да имаш светкавица колкото леген

Какви настройки ,нищо не съм бутал.А и не вярвам да е оттова ?Сега погледнах пише ,че всичко е default.

Пак нищо ,дори го дадох на Нощно ето 

http://s1.directupload.net/images/131226/avps5jfo.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shotwell  за какво ползваш?

на оригиналните снимки пише Windows Phone

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shotwell  за какво ползваш?

на оригиналните снимки пише Windows Phone

Ябълката има  млн приложения ,Уиндоус 200 000 мисля.Конкретно тези два телефона ,аз лично бих си взел Лумията. :) Освен ,ако не съм някакъв луд фен на Ябълката.

За отваряна на снимки,складиране ,подреждане,внясане,изнасяне на снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да му мислиш, взимай лумиата.ПП: По-добър вариант е Lumia 520.А айфона с този процесор 600 мхц и 256 мб рам е за никъде. Лично аз не бих го взел за повече от 20 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте ли мислили за телефон с Андроид“ За тази ОС има много приложения, и то много от тях са безплатни.

За разлика от Windows Phone, и IOS, e, Andorid е отворена платформа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.