Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Останах между Nokia Lumia 710 и iPhone 3Gs. Намерих и двата телефона втора употреба на изгодна цена. Кой от тия телефони е по-хубав. Отпреди съм имал Nokia Lumia 710 но пак ми се иска но останах между тия двата телефона. Моля ви да ми дадете някво мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Останах между Nokia Lumia 710 и iPhone 3Gs. Намерих и двата телефона втора употреба на изгодна цена. Кой от тия телефони е по-хубав. Отпреди съм имал Nokia Lumia 710 но пак ми се иска но останах между тия двата телефона. Моля ви да ми дадете някво мнение :)

Какво разбираш под хубаво ?Лично аз имам Нокиа Лумия 920.

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под хубаво ?Лично аз имам Нокиа Лумия 920.

Исках да кажа кой телефон е с по-добър софтуер и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги мненията, взимаш това, което ще използваш.Аз лично ненавиждам Win.Phone и всичко свързано с него, на друг му харесва и така.Като жената е бе брато...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги мненията, взимаш това, което ще използваш.Аз лично ненавиждам Win.Phone и всичко свързано с него, на друг му харесва и така.Като жената е бе брато...

Що ? Аз си харесвам моя телефон Нокиа Лумия и съм доволен.

Как снима ?Много злееееееееееееееее ! Или аз не съм добър фотограф или нещо куца.Лично ,колкото и да се мъча не мога една свястна снимка да направя ,много е шумна ,много е замъглена и тн. Знам ,че е телефон ,не фотоапарат  и затова си затварям окото.Все едно да имам изисквания лаптопа да ми направи една прелестна профи снимка.Нямам как да стане поне този век ,може след време. :)

Ето една снимка направена от Нокиа Лумиа 920.Часът бе 9  сутринта централно време.

http://s14.directupload.net/images/131225/t47k4bwz.jpg

За Ябълката има повече софтуер ,отколкото  телефона на Уиндоус .Не знам как стоят нещата при по-старите модели  ,

но лично мен ме устройва наличния софтуер на Уиндоус Фоун 8 .Камерата не е най-добрата  .http://s14.directupload.net/images/131225/t47k4bwz.jpg ,батерията издържа доста и тн.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимай лумията ябълкофона е много назад с матеряла

acnekt с тея настройки дето си направил снимката нищо чудно ISO-100 и време за експонация 1/1161 сек.

с тея настройки трябва да имаш светкавица колкото леген

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимай лумията ябълкофона е много назад с матеряла

acnekt с тея настройки дето си направил снимката нищо чудно ISO-100 и време за експонация 1/1161 сек.

с тея настройки трябва да имаш светкавица колкото леген

Какви настройки ,нищо не съм бутал.А и не вярвам да е оттова ?Сега погледнах пише ,че всичко е default.

Пак нищо ,дори го дадох на Нощно ето 

http://s1.directupload.net/images/131226/avps5jfo.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shotwell  за какво ползваш?

на оригиналните снимки пише Windows Phone

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shotwell  за какво ползваш?

на оригиналните снимки пише Windows Phone

Ябълката има  млн приложения ,Уиндоус 200 000 мисля.Конкретно тези два телефона ,аз лично бих си взел Лумията. :) Освен ,ако не съм някакъв луд фен на Ябълката.

За отваряна на снимки,складиране ,подреждане,внясане,изнасяне на снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да му мислиш, взимай лумиата.ПП: По-добър вариант е Lumia 520.А айфона с този процесор 600 мхц и 256 мб рам е за никъде. Лично аз не бих го взел за повече от 20 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте ли мислили за телефон с Андроид“ За тази ОС има много приложения, и то много от тях са безплатни.

За разлика от Windows Phone, и IOS, e, Andorid е отворена платформа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Debini
      How Recover Deleted iMessages from iPhone devices. Do you know that more, tell me, please? Thanks in advance.
    • от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
      Поздрави! <3
    • от galski1996
      Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 
    • от Venelin Valchev
      Силно Ви препоръчвам приложението SUPERMOJI .
      Безплатно в Апстора.

Задайте анимирани емотикони както е в iPhone X

Тествано на 6S, работи

https://youtu.be/QemijIbwzis

Изтегли
      https://itunes.apple.com/us/app/supermoji-the-emoji-app/id1300364926?mt=8

• от pi4man
      Здравейте. Имам Iphone 5s, батерията на който започна да държи все по-малко и по-малко. Реших да сменя батерията и за целта поръчах нова. Относно самата подмяна не мисля, че ще имам някакви затруднения, имам нужните технически познания. Изгледъл съм и няколко клипчета в youtube. Въпросът ми възникна при разговор с човек държащ сервиз за телефони. Въпросният човек ми каза, че след подмяната съществува риск, устройството въобще да не се включи. Това вярно ли е? 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.