Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! Честита Коледа и весело посрещане на 2014 година!

А сега към същинската част ...

Та, търсих програма с която да запиша звук директно от компютъра - това което пусна да слушам, да се започва, един вид нещо като Rip-ване ... в процеса на търсенето ми, открих тази програма "total recorder editor pro 13.0.1" - но успявам да запиша звук, сам  от микрофона, което не ми върши работа, улавя и много странични шумове и сещате се ...

Та, ако е възможно да ми дадете някакви насоки как да я настроя тая програма за да успея да запиша примерно звук от клип в youTube който пускам.

Благодаря предварително!

post-339001-0-95496900-1388044702_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Честита Коледа и весело посрещане на 2014 година!

А сега към същинската част ...

Та, търсих програма с която да запиша звук директно от компютъра - това което пусна да слушам, да се започва, един вид нещо като Rip-ване ... в процеса на търсенето ми, открих тази програма "total recorder editor pro 13.0.1" - но успявам да запиша звук, сам  от микрофона, което не ми върши работа, улавя и много странични шумове и сещате се ...

Та, ако е възможно да ми дадете някакви насоки как да я настроя тая програма за да успея да запиша примерно звук от клип в youTube който пускам.

Благодаря предварително!

1. Да не питам дали сте си купил програмата

2. Ползвайте безплатни аналози

3. Ето как можете да изберете източник на запис при audacity

Публикувано изображение

П.П. И точно от ютюб не мисля че си заслужава да записвате по този начин звука, по-добре изтеглете клипа и отделете само звука

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ми изглежда по доста различен начин при мен, къде да барникам ?

View->Toolbars->Device

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бърникам, бърникам ... но явно тази програма ми е доооста непозната ... каквото и да правя , все микрофона ползва за записване.- Няма да записвам от youTube - дадох го само като пример, захванах се с едно клипче и за начало идеята ми е запиша нещо прочетено от googleTranslate, след което с VirtualDJ - свикнал съм да се занимавам с нея ... ще наложа прочетеното върху музика ... и директно във видеото ... 

http://postimg.org/image/3s5icq969/

И видео уроци гледах, но не хващам как да стане :/ извинявам се, че се налага да ми се обяснява като на дебил ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бърникам, бърникам ... но явно тази програма ми е доооста непозната ... каквото и да правя , все микрофона ползва за записване.- Няма да записвам от youTube - дадох го само като пример, захванах се с едно клипче и за начало идеята ми е запиша нещо прочетено от googleTranslate, след което с VirtualDJ - свикнал съм да се занимавам с нея ... ще наложа прочетеното върху музика ... и директно във видеото ... 

http://postimg.org/image/3s5icq969/

И видео уроци гледах, но не хващам как да стане :/ извинявам се, че се налага да ми се обяснява като на дебил ... 

Вие го имате, на втория ред икони, едно след MME

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.