Премини към съдържанието
xactoR

Забиване на видеото, придружено със странен звук

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумци! Честита Коледа на всички!!

Имам две приятелчета със сходен проблем - при гледане на видео, без значение дали през плеър или вбокс примерно, та дори и в менюто на игра, когато оставиш мишката и почнеш да си гледаш видеото забива. Случва се през две минути. Ако барнеш мишката се оправя. Иначе в момента, в който видеото не върви, всичко останало си работи. В някои случаи се чува и странен звук, като лично аз гледах единия комп на затворена кутия и не можах да определя дали идва от видео картата или от харда. На другия комп се оказва че е от видеото, като момчето е гледало на отворена кутия, но и той не можа да ми каже дали е от вентилатора или не (то няма какво друго да издава звук така или иначе). Странно е, защото едната машина е със Сапфир 7700, която не даваше отклонения почти 1 година, след което започнаха проблемите, а другата машина е с ГБ 650 ТИ Бууст, която е чисто нова. Купихме две еднакви от Скай - едната за мен, друтага за него, но аз нямам проблеми.

Най-тъпото е, че няма никакви проблеми при която и да е игра докаго движиш мишката. Странно е под товар да работи, а като оставиш мишката да се бъгва ... Дали пробема е софтуерен или хардуерен? И дали изобщо е от видео картата?

Редактирано от xactoR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може някоя "гадинка" да е влезнала

Как е натоварването на системата без включени програми (след като зареди Windows): процесора на колко процента работи (от Диспечера на задачите)?

Пуснете едно сканиране със на Malware Bites

Малко ме съмнява това, но:

Мишката тествана ли е на друг компютър , дали е читава. Както и друга мишка на проблемния PC?

Драйвера за видео картата същата весрия ли както на не-проблемната машина?

Каква е ОС?

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.