Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Посъветваха ме да питам тук. Преди седмица реших да си прочистя диск F на компютъра ми. Каквото имаше на него го изтрих или прехвърлих на друго място. В тоя дял имаше една папка с мои снимки от лятото. Част от тях изтрих, други ги прехвърлих на флашка. Папката я изтривам, но след няколко часа чудодейно се появява пак. Какво ли не правих не мога да я махна. В нея има няколко подпапки, трих я цялата наведнъж,, трих и по отделни папки и нищо. Компа показва, че я изтрива завинаги, но след време се появява пак, без снимките в нея, само празната папка и подпапки. Преименувах и я изтрих но пак се явява със старото име. Накрая форматирах диска, но след няколко часа се появява пак. Какъв може да е проблема и как да я разкарам ?

http://prikachi.com/images/654/6887654u.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Посъветваха ме да питам тук. Преди седмица реших да си прочистя диск F на компютъра ми. Каквото имаше на него го изтрих или прехвърлих на друго място. В тоя дял имаше една папка с мои снимки от лятото. Част от тях изтрих, други ги прехвърлих на флашка. Папката я изтривам, но след няколко часа чудодейно се появява пак. Какво ли не правих не мога да я махна. В нея има няколко подпапки, трих я цялата наведнъж,, трих и по отделни папки и нищо. Компа показва, че я изтрива завинаги, но след време се появява пак, без снимките в нея, само празната папка и подпапки. Преименувах и я изтрих но пак се явява със старото име. Накрая форматирах диска, но след няколко часа се появява пак. Какъв може да е проблема и как да я разкарам ?

http://prikachi.com/images/654/6887654u.jpg

Случайно да имате пуснат софтуер, който синхронизира съдържание между някакви външни устройства, облачни услуги и т.н.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно да имате пуснат софтуер, който синхронизира съдържание между някакви външни устройства, облачни услуги и т.н.?

Мисля, че нямам. Къде да погледна в компа, ако има пуснато подобно нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че нямам. Къде да погледна в компа, ако има пуснато подобно нещо ?

Вие не знаете ли какво сте инсталирал на машината си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие не знаете ли какво сте инсталирал на машината си?

Знам горе - долу, не виждам нищо съмнително.

http://prikachi.com/images/121/6888121B.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам горе - долу, не виждам нищо съмнително.

http://prikachi.com/images/121/6888121B.jpg

Вижте настройките на юторент и инфрарекордер-а дали нямат нещо общо с тази директория

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весела Коледа! :)

Всъщност подобни проблеми се проследяват лесно с помощта на Process Monitor.

Изтрийте папката Snimki отново. След това изтеглете Process Monitor и я разархивирайте на удобно място и стартирайте файла Procmon.exe. От меню Options изберете Enable Boot Logging и потвърдете с OK. Рестартирайте системата. Изчакайте да се появи папката Snimki, стартирайте Process Monitor отново и на въпроса за запазване на събраната информация отговорете с Yes. Запазете файла на удобно място, архивирайте го с архиватор по избор, качете го на някой файлов хостинг и публикувайте линк за изтегляне на архива в следващия си коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.