Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте като включа компютърът ми зарежда зарежда и седи до Welcome и от там нищо непоказва седи на едно място и не излиза работния плот  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте като включа компютърът ми зарежда зарежда и седи до Welcome и от там нищо непоказва седи на едно място и не излиза работния плот  :shock11:

Трябваят ти още 5-6 поста, за да ти обърнем внимание. Я прочети правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е версията на Операционната Система? В Safe Mode влиза ли до десктопа? Пробвахте ли със Last Good Know Configuration? Имате ли случайно инсталационен диск с Windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е версията на Операционната Система? В Safe Mode влиза ли до десктопа? Пробвахте ли със Last Good Know Configuration? Имате ли случайно инсталационен диск с Windows?

нямам диск с Windows 7 Professional Edition съм незнамв това Last Good как се прави :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-време на рестарт натискайте F8 многократно. След като се появи boot менюто изберете следната опция и натиснете Enter:

Публикувано изображение

и вижте дали проблема се оправя. Ако ли не ми кажете дали след като натиснете F8 при рестарт в списъка виждате и следната опция (но не я избирайте, просто проверете дали я имате и ако да, рестартирайте в нормален режим - Start Windows Normally и ми кажете в следващия коментар за наличната опция)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти мисля че ще се оправи  излезе ми нещо Windows Repair Manager и там има името на потребителя и Homegrup и иска някъква парола къде да я намеря ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от натискането на коя опция се появи - last good? Колкото за паролата - това на потребителския акаунт ли? Ами ако вие сте админа просто си въведете паролата...само не разбрах за какъв homegroup става въпрос - това е настройка за интернета, не за буутването. Може ли да снимате екрана с телефон и да прикачите снимката в следващия си пост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от натискането на коя опция се появи - last good? Колкото за паролата - това на потребителския акаунт ли? Ами ако вие сте админа просто си въведете паролата...само не разбрах за какъв homegroup става въпрос - това е настройка за интернета, не за буутването. Може ли да снимате екрана с телефон и да прикачите снимката в следващия си пост?

добре 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.