Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой знае ли какво се случва (имам предвид административно) със здравноосигурено лице което не се ваксинира? Примерно човек който има-няма веднъж годишно посещава личния си лекар да вземе направление дали ще го повлияе някак това? Същия въпрос и за здравнонеосигурено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма препинателни знаци, няма нищо.... Най-много да те глобят. Аз имах една ваксина да ми бият, преди да навърша "18 год" , не съм ходил до личния си лекар и евентуално не знаех и за ваксината. Глобата ми беше 30 лв. и един месец без детските надбавки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха, ше има да чакат да я платя :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да не е личният ти лекар, дето ще се смее последен. По една или друга причина...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тетануса въобще не е приятно и несмъртоносно прекарване. А има още много от този и други типове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ама пък: http://ednodete1.blog.bg/drugi/2013/12/25/ot-mai-2014-g-na-vsichki-novorodeni-v-es-shte-implantirat-mi.1222128

Да се чуди човек кое е по-малкото зло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно за да не се ваксинираш (но няма опция да не го направиш легално) ако не бяха измислили ваксина за Децки Паралич нямаше да има СПИН. Последното е обществена тайна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествен подбор в действие. Не забравяй шапката от алуминиево фолио, научно доказано е че микровълновите са програмирани от НАСА да промиват мозъци.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.