Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Със Samsung Galaxy Ace Plus съм. Като изтегля видео от него с Kies или с USB-то и като го заредя изобщо не тръгва. В формат mp4 е. Трябва специален плейър ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със Samsung Galaxy Ace Plus съм. Като изтегля видео от него с Kies или с USB-то и като го заредя изобщо не тръгва. В формат mp4 е. Трябва специален плейър ли?

Изтеглете от Google Play MXPlayer и отворете видео файла с mxplayer, би трябвало да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или VLC media player.

VLC e много зле. Поне лично аз го ползвам на телефона ми с NVIDIA Tegra 2 и много зле вървят филмите. MX Player-а е най-добър и всичко върви smoot and fantastic ! Особенно с хардуерния декодер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VLC e много зле. Поне лично аз го ползвам на телефона ми с NVIDIA Tegra 2 и много зле вървят филмите. MX Player-а е най-добър и всичко върви smoot and fantastic ! Особенно с хардуерния декодер...

Въпроса е как да се гледа видеото на компютъра!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от taika
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от El Shaarawy92
      Имам следната конфигурация - Pentium G2020, Nvidia GT9500, 4GB RAM, 500HDD, XFX TS 430W. Искам да си закупя по - добро видео. Компютърът  се използва за игри, като не е задължително най  - новите заглавия да се играят на най - високи изисквания, а просто искам добър FPS.Всъщност основно играя игри като LoL, CS:GO и Fifa, които не са толкова тежки. Въпросът ми е, какво трябва да е, защото процесорът е стар и изобщо има ли смисъл от ново видео. Може и втора ръка. Ако няма смисъл, то е време за смяна на дъното и процесора.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.