Премини към съдържанието
CASPER_G

Търся драйвери за Samsung...

Препоръчан отговор

Моля ви помогнете, обиколих и изчетох доста сайтове, но никъде не откривам драйвери за лап-топ: Samsung model code: NP-N131-LAA1ES Значи намерих някой драйвери от NP-N120 и станаха, но точно тези за LAN и WLAN не стават и май трябва да са си точно за модела. Пробвах да търся и информация за този лап-топ какъв му е хардуерът, но нищо не ми излиза, а книжка и тем подобни документи към него няма. Благодаря предварително на стеклите се на помощ и помогнали. Значи качил съм му Windows Xp Sp2 x86 ако е от някакво значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От значение е да качите SP3.

Отваряте Device Manager-a,и виждате на кои устройства имате въпросителни и удивителни.В свойствата на тия устройства намирате Hardware Ids. Копирате тия числа и букви в нета и търсите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От значение е да качите SP3.

Отваряте Device Manager-a,и виждате на кои устройства имате въпросителни и удивителни.В свойствата на тия устройства намирате Hardware Ids. Копирате тия числа и букви в нета и търсите.

Благодаря за бързият отговор. Сега ще направя така както казахте/написахте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung  имат и програма за ъпдейт на драйвъри :SAMSUNG Update Plus /За ХП/ http://downloadcenter.samsung.com/content/SW/200908/20090807190552109/Samsung_Update_Plus_2.0.0.20.zip

Благодаря ти и на теб, ще я пробвам, само дано не се заплаща.Че със тези заплати нашите е трудничко :|

Редактирано от CASPER_G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.