Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Потърсих в интернет но за жалот не намерих много а е на английски език а аз не съм много добре с него :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според написаното в интернет и това на снимки което е дадено почти няма разлика м-у двата:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджетни охладители, но 212 Plus е идея по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

212 evo

e по нов и по добър макар и с градус

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

212 evo

e по нов и по добър макар и с градус

Да,така е,макар да е по-лек и имай предвид,че е на по-ниски обороти на фана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sss
      Добър вечер на всички
      След като преди повече от месец 3 годишната ми мишка (A4Tech x7 f4) ме предаде дойде време да я сменям. Бюджета ми е 80 лв максимум. Знам, че това не е много за "Геймърска мишка"
      Спрях се на CM Storm Mizar: 
      http://www.gplay.bg/cm-storm-mizar-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0
      и на Steelseries Rival 100:
      http://www.gaminggear.bg/steelseries-rival-100-black-%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0
      Коя от двете ще ми препоръчате? Доколкото видях и двете мишки са малки (аз не съм с много малки ръце  )
      Предварително ви благодаря за помощта ви
      Лека вечер!
    • от xXx*Triple*xXx
      За или против антивирусните програми ? Използвате ли антивирусни ? Какви ? Който не използва каква е причината ? Понеже съм чувал в днешно време е задължителното използване на антивирусен софтуер.Има ли някъква потенциална опасност когато компютъра няма инсталирана антивирусна ?
    • от sofianec
      Здравейте! Наскоро мой приятел си купи Asus strix 960 2gb OC от емаг по време на намаленията и ме помоли да потърся за другите части за новата му конфигурация.Бюджетът е 1100-1250лв (макс) без видео карта. Цената включва само компютъра без периферия и тн. Доколкото видях повечето от форума пазаруват, а и са доволни от nikem, затова и оттам съм избирал части. Та, спрях се на два варианта.
      1. Socket 1150 ttp://nikem-bg.net/cart/51770p1r51946p1r55019p1r51664p1r54561p1r55525p2rf.html
      2. Socket 1151(skylake) http://nikem-bg.net/cart/54561p1r2242p1r51664p1r47426p1r55019p1r2224p1r55058p1rf.html

И двете имат потенциал за ъпгрейт. От една страна 1150 платформата е по-мощна и по -доказала се, но от друга skylake е новото, а и ddr4 е бъдещето.

Това, което ме интересува е :
      1. Надеждни ли са според вас компонентите, ще издържат ли поне 3-4 год. на тежки игри, програми,работа и тн.

2. Имате ли някакви препоръки относно избора на части? Лично не съм имал проблеми с gigabyte и за това ги предпочитам.

3. I5 6500 ще има ли нужда от допълнителното охлаждане, което съм предвидил или ще бъде добре и с боксовото(под добре разбирам да не качва над 55-60гр)

4. На коя от двете платформи бихте заложили и защо?

5. Каква кутия ще ми препоръчате в рамките на бюджета? За предпочитане е да е с прозрачен пане, usb3 на предния панел да може да се извършва някакъв cable management и да е приятна за окото

Благодаря предварително!

• от xXx*Triple*xXx
      Добра вечер на всички И така наскоро един приятел ми препоръча програмата CleanMaster за моя андроид телефон преди бях с Ccleaner но той каза,че отдавна използва CleanMaster доста отдавна и му върши перфектна работа В самата програма също така има и вградена антивирусна.И от няколко дни се чудя има ли я тази програма CleanMaster за Windows XP,Vista,7,8 или е само за андроид телефони и таблети Някой ако знае откъде мога да я изтегля за компа да даде линк или да каже името на сайта. Мерси Предварително м/у другото с windows xp 32bit SP3 съм !!!
    • от Metinr
      Здравейте, един приятел има стар компютър на който му загрява супер много процесора и иска да си го смени защото старият си е заминал.Можете ли да ми кажете от къде мога да му намеря втора употреба процесор който, ще му тръгне на дъното защото не разбирам нищо от amd и не съм сигурен дали, ще му намеря съвместим.

Дъно: https://www.asus.com/Motherboards/M2NX_Plus/

Сайт със процесори втора употреба: http://sofiacomputers.net/2ndhand.php?str=0&filter_2ndhand=2
      Ако може да ги погледнете и да кажете дали от там има някой който ще му тръгне.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.