Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам навигация Prestigio 5050 Navitel,с карта за България,но искам да я обновя,как трябва да действам?С лицензирана карта съм,разбира се.

Редактирано от trqbvatiaccount (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам навигация Prestigio 5050 Navitel,с карта за България,но искам да я обновя,как трябва да действам?

Никои ли не знае как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никои ли не знае как става?

На сайта на производителя какво пише? Друг вариант е да разберете какъв е навигационния софтуер и да си купите нови карти за него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих програмката, но навигацията не се свързва с компютъра, въпреки че е включена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих програмката, но навигацията не се свързва с компютъра, въпреки че е включена.

каква е операционната система на компютъра ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам навигация Prestigio 5050 Navitel,с карта за България,но искам да я обновя,как трябва да действам?

Ето една карта на БГ

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една карта на БГ

Преди да дадете линк към каквото и да е прочетете точка 2.10 от правилата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7

И виждате ли навигацията като дисково устройство, когато я закачите към USB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И виждате ли навигацията като дисково устройство, когато я закачите към USB?

Свързва се с компютъра, мога да качвам неща на нея като флашка, но програмата, която посочихте не я разпознава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързва се с компютъра, мога да качвам неща на нея като флашка, но програмата, която посочихте не я разпознава.

Ако заедно с навигацията не е дошъл и софтуер за ПС то ще трябва да намерите на сайта на производителя такъв софтуер или инструкции за ъпдейт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако заедно с навигацията не е дошъл и софтуер за ПС то ще трябва да намерите на сайта на производителя такъв софтуер или инструкции за ъпдейт

Намерих софтуер в сайта на производителя,но навигацията не се свързва с него,включена е,отваря ми да я ползвам като флашка и т.н,пробвах и в двата режима на работа?Какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих софтуер в сайта на производителя,но навигацията не се свързва с него,включена е,отваря ми да я ползвам като флашка и т.н,пробвах и в двата режима на работа?Какво да правя?

Дали навигацията няма специален режим за свързване към ПС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали навигацията няма специален режим за свързване към ПС?

Да,при моята са 2 режима:синхронизация с PC,и като обикновенна флашка.Но и при двата не се свързва с програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,те са 2 режима:синхронизация с PC,и като обикновенна флашка.Но и при двата не се свързва с програмата.

Пробвайте с друг порт, друг кабел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с друг порт, друг кабел

Друг кабел нямам,пробвах с друг порт,освен да инсталирам софтуера на друг компютър с друга ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб те интересува точка 8. http://gps-6.com/%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-39.htm#prestigio_obnoviavane

Прочети и забележката от инструкциите.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб те интересува точка 8. http://gps-6.com/%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-39.htm#prestigio_obnoviavane

Прочети и забележката от инструкциите.

Благодаря ви много,но при мен проблема е там,че компютърът ми не се свързва с навигацията чрез този софтуер.Пробвах както е описано,просто продължава да не разпознава устройството.Предполагам е въпрос на настройки,но нямам идея какви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много,но при мен проблема е там,че компютърът ми не се свързва с навигацията чрез този софтуер.Пробвах както е описано,просто продължава да не разпознава устройството.Предполагам е въпрос на настройки,но нямам идея какви.

Обнови си софтоера на навигацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как?

С коя версия си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7.5.0.202

Нещо се обърках с Navitel или Igo си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.