Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , народе, бих искал да питам дали евентуално е възможно на българския пазар да наперя механична клавиатура за 80-90 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид под механична клавиатура? Да не би да имаш пишеща машина?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Механични клавиатуриИзползва се традиционен механизъм (пластинки от скъпоценен метал, които се притискат една към друга). Прекъсвачът под всеки клавиш може да бъде отделно устройство с възможност за смяната му. Най често контактното поле се произвежда като единен блок, който не може да се заменя. За връщане на клавиша в начално положение се използват пружини.

Това е цитат от asenevtsi.com.

Иначе към автора може да има някаде втора употреба такава,но за нова ме съмнява.Поне това което прегледах набързо все е над 150 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше подобни на времето. На IBM със спирален кабел и букса 5-ца като на аудиото...

Бяха с РИД ампули и магнитчета на клавишите. Тежаха над килограм... Но не съм чувал някоя да се е повредила ;)

Потърси из втората употреба, а буксата се сменя лесно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имал е предвид клик клавиатура. Навремето и аз съм видял доста такива дори се бях зарибил да си намеря но наистина са ужасно скъпи. Отделно трябва със това да има и нисък ход на клавишите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , народе, бих искал да питам дали евентуално е възможно на българския пазар да наперя механична клавиатура за 80-90 лева. 

Най-евтината която открих за 119лв. с безплатна доставка!

Tt eSPORTS Meka cherry mx black

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтината която открих за 119лв. с безплатна доставка!

Tt eSPORTS Meka cherry mx black

ЛОЛ, много ти благодаря за споделянето на информацията. Вече можете да заключвате темата, благодаря на всички които се отзоваха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.12.2013 г. at 17:41, fernant написа:

моята е за 60 лева и работи перфекно , не знам защо казвате че няма по ефтини от 100 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е от 2013 г. ако не си забелязал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HeadMonster
      Здравейте, съвсем на скоро започнах едно начинание - гейминг насочен канал.
      За момента правя Let's play видеа с коментар на Български език, по-натам ще има и други неща, но ще ги оставя за изненада за сега.
      Ако имате желание влезте ТУК и погледайте малко, ако на някой му хареса може дори да се събскрайбне . Ако пък не нямам нищо против и да отнеса някоя градивна критика.

Благодаря за вниманието 
      EDIT :  Първата поредица ще бъде с Assassin's Creed Odyssey!
    • от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от Ivan Minyov
      Здравейте, постоянно играя на компа и вчера малко се бях запалил и потроших старата клавиатура. Та както и да е търся си нова и нямам никаква идея каква да е тя. Спрял съм се на тази клавиатура на Cougar. Някой има ли я имате ли мнение за нея и ще издържи ли, защото понякога доста се вкарвам във филма.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.