Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте! Немога да намеря драйверите за звука.Модел на дъното : Asus P5W ,windows XP ,Надявам се да помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте! Немога да намеря драйверите за звука.Модел на дъното : Asus P5W ,windows XP ,Надявам се да помогнете

Ето линк: http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=P5W%20DH%20DELUXE&p=1&os=

Първо избираш операционната система и след това теглиш това, което ти трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще пробвам, МЕРСИ !

Ето линк: http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=P5W%20DH%20DELUXE&p=1&os=

Първо избираш операционната система и след това теглиш това, което ти трябва

Редактирано от Денката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще пробвам, МЕРСИ !

А кое точно е за звука знаеш ли ?

Ами то си пише - AUDIO (2)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го инсталвам ми излиза това :

Тогава изтегли и инсталирай това

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава изтегли и инсталирай това

Ами нестава проблема си седи и в диспечера има въпросителни на аудиото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нестава проблема си седи и в диспечера има въпросителни на аудиото...

Здравейте.Пробвайте да инсталирате KB835221 и след това драйверите за звука.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Пламен Р
      Нямам звук от слушалките! пробвах от жака на компютърът където е за слушалки не става , а на външни тонколонки звук си има!!!
    • от Живко Раев
      Здравейте,
      моят компютър е MAC mini с инталиран последна версия на IOS. Имам скренер Canon Lide 20.
      Въпросът ми е възможно ли е да се намери програма, която да разчете драйверите и скенера да заработи?
      Мисля че проблема е в 32 и 64 битовите четения на програмите.
    • от Кристиян Кръстев
      Така преинсталирах си компютъра и съм с asrock n68c-gs fx дъно свалих си драйвери от сайта инсталирах ги и пак нямам звук  ако някой знае защо какво ли не направих  
    • от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.