Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

showman1

Липса на мрежова готовност при TeamViewer под ХР

Препоръчан отговор

На единия от четирите ми компютъра, който е с Уиндоус ХР SP3 TeamViewer-а не иска да работи. Ето какво ми показва:

Публикувано изображение

Проблема се появи, когато бях с безплатната Авира, и версия 8 на вайвъра (повече от месец може би, не съм засичал). Махнах го, като махнах и Авирата, като използвах един инструмент на Авира за премахване на ключовете и в регистъра. Почистих с CCleaner-а и инсталирах безплатната версия на Аваст. Мина доста време от тогава, но сега като реших да инсталирам отново вайвъра (вече версия 9) и проблема отново се появи. Има ли начин да се оправи този проблем и как? Интернета ми е на Виваком с рутер (или модем както му викат те, ако това има значение).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на тази машина ли е проблема ?

Коя версия на Team Viewer е инсталирана там ?

Ако е с по-нова от тази, с която се опитваш да влезеш -няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на този е проблема. На другите три компютъра нямам проблеми. А и проблема го има още със стартирането на вайвъра без изобщо да опитвам свързване с друг компютър. Просто си пише отдолу (както се вижда на снимката): "Няма готовност. Моля проверете връзката си". То даже и ID и парола не излизат ако трябва от някой друг компютър от тези които имам да вляза в този!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете разрешено ли от защитната стена да има връзка с интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете разрешено ли от защитната стена да има връзка с интернет.

Разбира се, че е в изключенията на защитната стена на Уиндоус-а. Не ми се иска да преинсталирам заради една програма, пък и всичко си работи без проблеми (само вайвъра се опъва). Сигурно има нещо в регистрите, което е причинено от Авирата (защото тогава такава грешка показваше, когато се появи за първи път проблема), но там не знам какво да пипам и как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май ще трябва да го включиш в изключенията на антивирусната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включен е и пак го има проблема. Даже пробвах и без антивирусна програма и пак го има проблема. Явно нещо се е ошашавило в регистрите, ама като не знам какво да гледам и как да го оправя, ще чакам някакво решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.