Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Виж във специализирания форум за Андроид,там често задават подобни въпроси.

Иначе аз съм с SGS 4 и определено съм за него:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а Мерцедес или БМВ? Според предпочитанията ти, и двата са най- най. Разцъквал съм ХТС-то, прекрасен телефон, много добре стои в ръката, усещането на дисплея....... най-доброто. А познати имат Самсунга , не съм чул лоша дума до сега . Но за мен ХТС е телефона, но може и да съм малко пристрастен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давам глас за S4 заради по-добрия софтуер, умните жестове,паузи и т.н. :) Не ми харесва пластмасата в S4-ката, доста добре седи в ръката. HTC-то ми харесва на външен вид и най вече заради алуминия и хубавата сглобка :) Софтуера не е кой знае какво за телефон от висок клас. Камерата на HTC-то е 4MP което е малко, но прави добри снимки, планира се ъпдейт до Android 4.4 :) Процесора в S4-ката е по-добър, а и S4-ката е по-лека, по-тънка и с по-голям дисплей :) Ревю и на двата телефона :

Ревю на HTC One – решителна крачка към върха

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой от двата модела бихте ми препоръчали? :)

За Бога, човече не се полъгвай да си вземаш HTC one S, а и каъвто и да е от тази марка! Голяма минавка са... От една страна нямат батерия, която да се сменя, от друга страна, нямат място за слот карта, от трето,  СЕРВИЗЪТ НА HTC Е В РУМЪНИЯ, А ОТ ЦЕНТРАЛЕН СЕРВИЗ, КОЙТО Е В ЕГИПЕТ, СА МАКСИМАЛНО НЕКОРЕКТНИ!!! КРЕЩИ МИ СЕ ОТ УЖАС КАТО ЧУЯ ЗА HTC!!! Имам го от една година и в началото работеше добре, но след едно зареждане, повече не светна. Пратиха го в сервиза в Румъния и след 20 дни пристигна отремонтиран с напълно сменена дънна платка. Само месец по-късно - ПАК СЪЩОТО!!! НЕ СТИГА, ЧЕ МИ ЗАМИНАХА ВСИЧКИ СЛУЖАБНИ КОНТАКТИ, АМИ ОТ ГЕРМАНОС МИ ДАДОХА ДА РАБОТЯ С ЕДИНСТВЕНИЯТ БЛИЗЪК УЖ СМАРТ ТЕЛЕФОН ОТ ПЪРВАТА СВЕТОВНА...НЯКАКВА ТУХЛА, КОЯТО НЕ ВЪРЗВА С ИНТЕРНЕТ!!! Не мога да повярвам, че тази компания прибира парите на толкова хора, а не може да купи за изрядните си платци поне телефони, отговарящи на тези, които са се скапали. Но това е друга тема. Та, вторият път ми върнаха телефона отново с нова платка, което ще рече - само корпусът му е останал... иии само 4 дни след като го получих... ПОЗНАЙ! Същият проблееееем! :no-no:  Скапана работа! В Глобул момичето каза, че тези телефони били дефектни от втората партида нататък...пълен боклук! Всички имали проблем и ги спряли от производство. ОСВЕН ТОВА: В договора е изрично написано, че ПРИ  /3 ПЪТИ/ ТРИ ПЪТИ ПОСТЪПВАНЕ В СЕРВИЗ С ЕДИН И СЪЩ ПРОБЛЕМ, ТЕЛЕФОНЪТ СЕ ЗАМЕНЯ С НОВ! ВЯРВАй МИ, ТОВА Е ЛЪЖА! КАК ЩЕ ГО ЗАМЕНЯТ С НОВ, КАТО ВЕЧЕ Е СПРЯН ОТ ПРОИЗВОДСТВО?Това означава, че ти го подменят със същият БОКЛУК, от останалите произведени и не пласирани дефектни партиди... Нали е още година в гаранция, що да не пробват пак да ме прецакат с това идиотско недоносче наречено HTC? Но абсурдът продължава!!! Обаждам се аз на централен сервиз в Египет, като по указания от добронамерен служител на Глобул, упоменавам в протокола, че желая нов телефон от същият клас но ДРУГ модел...HTC...Следващият поне е с малко по-добри параметри, но нима не заслужавам компенсация, след като толкова нерви потроших... Щото няма как този да е читав, дори и нов, нали е спрян от производство? Та... обаждам се в Египет и от там оня тъпчо некакъв си Ахмет ми казва, че ако телефона работи, като ми го пратят отремонтиран, значи работи...  Та щом е така, що да ми го сменят? Вдигам скандал и казвам, че не са коректни! "- Ще кажа за вашето мнение!", ми казва оня и след 8 дни ми звъни, да ми каже, че ми пращат чисто нов телефон...И ПОЗНААААААЙ!!! Пак същият посран HTC one S!!! Издивях! Обадих се на Мост Компютърс и помолих да ми кажат как се движат нещата и при проверката се оказа, че ВНИМАНИЕ!!! Телефонът е отремонтиран за ТРЕТИ ПОРЕДЕН ПЪТ а НЕ Е НОВ! :scared3: ИЗДИВЯВАААААМ! :angry22:  Не искам да чуя повече за HTC! За мен това е ИЗМАМА ОТ МЕЖДУНАРОДНА КЛАСА! :help wanted3:  Не купувайте тези боклуци! И без това, ще издържат не повече от 2 години, след като няма как да се смени батерията!  КУПУВАЙ СИ САМСУНГ ГАЛАКСИ 3, за 4, знам че имаше проблеми с батериите, приятелю, за да не ти се случи случка!!! Успех!

Редактирано от Goldyros (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.