Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, купих евтин таблет на дъщеря ми /за 100-на лв. тя е на 6г.не и трябва скъп/ но липсва иконата на гутъл плей затеглене на игри. Та питането ми е мога ли да инсталирам приложениети допълнително и от къде.приложението липсва и в списъка с приложения.Марката е mpman.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих евтин таблет на дъщеря ми /за 100-на лв. тя е на 6г.не и трябва скъп/ но липсва иконата на гутъл плей затеглене на игри. Та питането ми е мога ли да инсталирам приложениети допълнително и от къде.приложението липсва и в списъка с приложения.Марката е mpman.

Благодаря.

Опитайте през броузер да достъпите http://play.google.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се модела да е MP777 : 

От http://www.mediafire.com/?ajm6bebov5mv6bz сваляте файла. След като го разархивирате, ще имате четири файла. Копирайте ги на паметта на таблета, и ги инсталирайте в следната последователност (намирате ги чрез файловия мениджър):
1. GoogleServicesFramework.apk. 2. OneTimeInitializer.apk. 3. SetupWizard.apk 4. com.android.vending-3.1.3-signed.apk.
След това рестартирайте таблета. Ще се появи прозорец, където ще се пита с кое приложение да стартирате програмата: Setup Wizard или  Application Launcher. Избирате Setup Wizard. След това маркета би трябвало да работи (ще ви иска логване с google account).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се модела да е MP777 : 

От http://www.mediafire.com/?ajm6bebov5mv6bz сваляте файла. След като го разархивирате, ще имате четири файла. Копирайте ги на паметта на таблета, и ги инсталирайте в следната последователност (намирате ги чрез файловия мениджър):

1. GoogleServicesFramework.apk. 2. OneTimeInitializer.apk. 3. SetupWizard.apk 4. com.android.vending-3.1.3-signed.apk.

След това рестартирайте таблета. Ще се появи прозорец, където ще се пита с кое приложение да стартирате програмата: Setup Wizard или  Application Launcher. Избирате Setup Wizard. След това маркета би трябвало да работи (ще ви иска логване с google account).

Благодаря получи се.Модела е 701 но все пак стана.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Таблетът ми е ZTE. Не иска да направи връзка със сървъра при ригистрация в Гугъл плей. Може ли да се направи нещо?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А поне казва ли защо не иска?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом няма Google Play значи, че не е Андроид, а  нещо друго. Покупка нов истински таблет....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Person написа:

Щом няма Google Play значи, че не е Андроид, а  нещо друго. Покупка нов истински таблет....

заглавието на темата е такова(2013 г.)

taven пита за друг проблем при друг таблет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.