Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
CbuGHaT

Конфигурация до 2000лв. за Игри.

Препоръчан отговор

Здравейте, винаги съм много доволен от вашата помощ :), налага ми се да сглобя конфигурация ЗА ИГРИ, тежък тормоз демек :) до 2000лв. Трябва да включва и монитор, от старата конфигурация нищо НЯМА да се ползва, без записвачка - ненужна е, периферията също! Само кутия и монитор.Монитор LED IPS BenQ 23", Full HD, DVI, Черен, GW2320 - това ми грабна вниманието, гледам че и често се предлага.

Трябва да се наблегне на видео карта така че ако можем да се вместим с i5 и R9 290 , GTX 770 или нагоре още по-добре. За ssd не съм сигурен дали е необходимо ако се вмества чудесно ако не, не е проблем.

Ще се пазарува в началото на новата година, така и така в момента е безсмислено почти нищо не работи! :)

Благодаря ви предварително за отзивчивостта и Весели празници!

Редактирано от CbuGHaT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 709.17 лв. с ДДС
Това ще ти свърши повече от добра работа. Чак за 290 не стигнаха парите, ама и с XFX 280 няма да се опъне нито една игра. Ако махнеш SSD-то ще можеш да вземеш i7 или 290. Захранването ще е достатъчно. За монитор взимаш този от еМаг или Dell U2312HM 23 LED IPS. Може да се направи конфигурация и с ХЕОН.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.