Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте сега започвам да си правя план за да си направя компютъра горе-долу геймърски и исках да попитам дали звуковата карта може да повлиае на игрите ми смисъл ако е слаба или подабно дали ще вървят по бавно игрите и такива неща.

И исках също така да попитам един глупав въпрос дали ако звуковата карта е по хубава звукът ще е по силен и качествен(от филми,музика и т.н), но все пак зависи и от слушалките нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влияние на брой кадри и качество на картината - никакво. На качеството на звука - да.  Ако тон колонките не са от тия за по 10 кинта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако слушалките са ти над сто лева би било разумно да вземеш хубава звукова карта. Иначе все тая.

Едит: Да упомена - като кажа слушалки за сто лева нямам в предвид Рейзър и друг подобен "геймърски" шит!!!

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Има още 2-3 части от конфигурацията за които не си пуснал тема и е редно да го направиш :) Я направо кажи колко пари имаш  и да ти асемблират  виртуалните гурута в Калдата нещо  докато си пият кафето сабахлем .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от Ne sum az
      Здравейте. Искам да подобря звука на компютъра но не съм въобще запознат с аудио сферата. Засега съм си избрал тези слушалки. Знам че за тях ще имам нужда от усилвател и имам някакъв вкъщи - Yamaha AX-470 които е огромен и имам само захранващият кабел за него. (нямам никаква идея как се работи с него). Само трябва да си избера някаква Звукова карта или USB DAC. Разбрах че звуковите карти се смущават от целия този ток които е в кутията като този проблем го нямаме при DAC-овете. Но от друга страна не мога да намеря един DAC на изгодна цена. Като мисля че ви стана ясно че нямам никакви намерения да се занимавам професионално търся нещо което просто да е най-оптимално и да е добро качество за цената си. Засега съм си харесал само тази Звукова карта и нямам идея за добър DAC. Отворен съм за предложения.
      Благодаря на всички !
    • от Александър Банов
      Здравейте. 3.5мм порта на дъното не работи от около 2 години мисля че беше от прекалено натискане или нещо такава, както и да е. До сега съм карал само със слушалки с USB.
      Имам и усилвател но нямам никаква идея как стоят нещата с аудио техниката и за това пиша.
      Мисля да закупя и някакви нови слушалки като тези тук.
      а ако разбера как да работя с  усилвател обмислям това.
      Какво може да се направи за да мога да ползвам 3.5мм слушалки с компютъра външна звукова карта ли ми трябва и това тук такова ли е :  
      ако не е какво е? И ако използвам външна звукова карта дали ще се загуби някакво качество на звука.
      Благодаря на всички.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.