Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели и весела Коледа !

Трябва ми компютърна конфигурация за максимум 1300 лева, достатъчно добра за следващото поколение игри (Watch Dogs,Battlefield 4,The Division,Assassin's Creed 4,Call of Duty Ghosts и т.н.), като резолюцията на монитора ми е 1920х1080 и нищо от старото pc няма да се ползва.

Желателно е компютъра да може да се ъпгрейдне след време. :D

П.С. Забравих да попитам дали не е по-добре да си купя PS 4 вместо PC ?

Редактирано от Desmodus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е много стабилно предложение:GEIL 2X4GB DDR III 1866 EVO POTENZA CL10ASUS M5A97 LE R2.0M5A97 LE R2.0, AMD 970, DR III 2133(O.C.)/1866/1600/1333/1066, AM3+AMD FX-Series X8 8320, 3.50GHz, 16MB, BOX, AM3+, Black EditionSEAGATE 1500GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1500DM003COOLER MASTER GX 450W, Active PFCCOOLER MASTER N300 Black, USB 3.0, w/o PSUCOOLER MASTER SEIDON 120V WATER COOLERКрайна цена 907,54 лв.  от sky.bgи видеокарта от никемGB R9 270X GV-R927XOC-2GD-GA BF4Обща стойност - 390.00 лв. с ДДСВсичко прави 1297,54 лв. с ДДС.Да обясня:1. РАМ: dual channel 2х4 ГБ на 1866 МХз и CL10. По- добра е, според мен, защото на Battlefield 4 прави по хубави fps-и, а може и на бъдещи игри да е така.2. Платката: Хубава марка, чипсета е ок, имаш много възможности и държи на клок.3. Процесора: 8-ядрен процесор, 3,5 ГХз. Сега игрите ще ги правят да искат повече ядра (тоест ще се набляга на ядрата, а не на ГХз, които пак ще си останат фактор де,,,)4. Хубав, тих хард диск с 3 или 5 години гаранция, и е 1500 ГБ.5. Добро захранване, което ще издържи мощта на компютъра и има бронзов сертификат. (аз използвам такова :Д)6. Кутията е голяма, с добра вентилация и мн хубава подредба на кабелите става в нея.7. Водното охлаждане го слагам, ако ще клокваш. Ако няма, тогава го замени с Cooler Master 212 EVO, което също държи хубави температури.8. Видео картата поддържа Mantle, абе хубава е и идва с безплатно копие на Battlefield 4. Ако искаш можеш да я смениш с GTX 760.За бъдещи ъпгрейди:Можеш да сложиш SSD, записвачка, може би рам, ако решиш да правиш анимации и да.От стария поне записвачката не може ли да се постави? Успех с избора и съжелявам, ако съм допуснал грешки. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията! :)

Към AGgolqm, мисля ,че ще мога да използвам записвачката от старото PC и съм ти много благодарен за предложението и за разяснението. :) Мисля да се спра на твоето предложение, но все пак няма да откажа и други предложения. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички евентуални предложения ще се нюансни на тези двете. Едната ще е с по-малък хард и различна кутия, друг ще се опита да ви предложи малко по-силен процесор за сметка на нещо друго, видео например. Или пък ще ви предложат малко по-слаб процесор за сметка на видеото. Интелските предложения ще са с i5 някоя версия, амд-тата може да варират малко повече fx 6300,fx 6350, fx 8320, fx8350.Това АМД предложение е удачно. Ако не искаш да клокваш на този етап, не си взимай воден охладител засега, карай някакво време на боксовия, а с парите можеш да си вземеш AMD FX 8350. После ще му вземеш охладител и ще го клокнеш :) Първоначалната цена няма да се промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H81M /1150I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA11502X4GB DDR3 1333 A-DATA 1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU PSU FORTRON RIDER 550 SILVER Обща стойност: 817.31 лв. с ДДС от никем+VTX3D R9 280X от hl-eshop зa 507лв.Общо 1325лв.

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.