Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Георгиев Стоян

проблем със адаптера на лаптоп леновог780

Препоръчан отговор

Въпросния проблем е : зарядното си зарежда и няма проблем ,но проблема идва когато се опитам да отворя игра или да инсталирам дадено приложение спира да зарежда за секунда две и отново започва това е ако е за приложение , ако се опитвам да играя се мени нон стоп от батерия минавам на зарядно и така си продължава . Въпроса ми е мога ли да направя нещо това да престане или се налага да си взема нов адаптер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси лаптопа и зарядното на сервиз, за да се види да не би проблема да е от зарядното, от батерията или от контролера на дъното. Така само може да гадаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак, внимавай какво зарядно взимаш,защото на мен ми се е случвало при две идентични зарядни - едното да работи идеално,а другото,когато е включено, да "замръзва" целия екран.

Редактирано от DeathSkull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го имам предвид , само да отбележа че в момента всичко е наред , батерията ми се зареди на макс , и няма проблемите които изброих по горе. Интересно ми дали е възможно някакви промени в тока да прецакват нещо нещата и зарядното ми да е наред ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първо пробвай да включиш в други контакти/разклонители,защото ако е включено към някакъв развален разклонител,може и да ти прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами първо пробвай да включиш в други контакти/разклонители,защото ако е включено към някакъв развален разклонител,може и да ти прави проблеми.

оказа се че зарядното е издало багажа и закупих ново , като поработи 10 минути го докоснах и гореше направо а е чисто ново... наложи се да го преправя малко и за момента няма проблеми

post-340738-0-79112600-1388420629_thumb.

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взели ли сте подходящо зарядно за лаптопа?

Защото и това е от значение. Не се взима първото срещано, или най-евтино.

Проблемите от загряването може да са, че то е с по-малка мощност от оригиналното, както дали е качествено.

Не се изключва и проблем с дъното на лаптопа, щом старото се е повредило.

Не е трябвало да правите експерименти с новото зарядно, а да потърсите рекламация, или да се замислите, защо загрява... :help wanted4:

П.п. По принцип зарядните загряват, но не са горещи на пипане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взели ли сте подходящо зарядно за лаптопа?

Защото и това е от значение. Не се взима първото срещано, или най-евтино.

Проблемите от загряването може да са, че то е с по-малка мощност от оригиналното, както дали е качествено.

Не се изключва и проблем с дъното на лаптопа, щом старото се е повредило.

Не е трябвало да правите експерименти с новото зарядно, а да потърсите рекламация, или да се замислите, защо загрява... :help wanted4:

П.п. По принцип зарядните загряват, но не са горещи на пипане.

Ами това го дават че е 

Мултифункционален нагласил съм го на 20v - 4.5. , преди лаптопа имаше проблеми с дъното или с нещо не го разбрах какво му имаше мислех да го заведа на монтиор но ми препоръчаха чак от Русе човек а аз съм от Пловдив и така поседя няколко дена без да го барам и на 4 ден мисля че беше го влючих и си тръгна без проблем , вече като се растартира не се изключва за няколко секунди , когато испадне в хибернация може да се сабуди не се налага да го изключвам и включвам на ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.