Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам няколко проблема с windows 7, първо вчера го преинсталирах защото не го бях преинсталирал от има няма 5-6 месеца, всичко добре инсталирах си драйверите  рестартирах компютъра и след като зареди по-бавно от обичайното започнаха да ми излизат прозорчета на който пише "Run" и "Cancel" когато дам "Run" не ми излиза нищо друго а тези прозорчета са около 6-7. Другият проблем които забелязах което до сега неми се беше случвало е, че като рестартирам компютъра когато има в него флашка или диск не иска да се рестартира дава ми черен екран. И най-дразнещото всеки ден когато вляза в някой сайт през "Google Chrome" ми дават най различни реклами които дори не могат да се затворят свалих си антивирусна програма "Avast" и с нея ги премахвам но това се случва всеки ден което е много дразнещо. Забравих да спомена какъв е лаптопа Asus X55a , ако ви трябват и характеристиките кажете.

Редактирано от Venom1995 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси лаптопа на сервиз или на специалист да му се сложи чист и работещ Windows. защото вероятно твоят не е. Няма смисъл поне според мен да те пращаме при колегите от HJT Team да проверяват за вируси, защото самият Windows не е читав. Колкото до проблема със зареждането, когато имаш флашка или DVD диск  влез в настройките на биос и избери Primary Boot Device да ти е Хард диска.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рекламите си дръпни добавка към браузъра...AdBlocker. За всичко останало по-добре направи снимка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рекламите си дръпни добавка към браузъра...AdBlocker. За всичко останало по-добре направи снимка.

Сега като го рестартирах пак ми се появиха, направих една снимка защото ми се стори много да слагам 6-7 еднакви снимки. Тук на тази снимка все още не е заредил, не ми е отворил календара и часовника.

post-319510-0-16316300-1388137775_thumb.

Редактирано от Venom1995 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.