Премини към съдържанието
mrazqmakaroni

музикален плеър,който да отговаря на изискванията ми

Препоръчан отговор

Търся музикален плеър,който да пуска мп3ките подред,да не се налага да ги сменям ,а  сам да го прави. KM player го прави , но само с клиповете . И ако може да има функция за разбъркване. Да речем имам 600 песни в една папка , пускам една случайна и плеъра да ги сменя сам в разбъркан ред. :D  За джам 7 :D

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в плеърите, а в юзер-а. Едва ли има плеър, който да няма съответните функции.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което искате го прави всеки един музикален плеър. А KM,  не е аудио плеър!

След като пенсионираха Winamp, препоръчвам да инсталирате AIMP3

Може да си изберете и от тук и тук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WinAmp е плеъра.

Него го приключиха и ще става все по-не конкурентен спрямо останалите плеъри, които продължават развитието си.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще е да се научиш какво е плейлист и как да си правиш такъв. А иначе за подреденото просвирване, когато отвориш папката с песните, вместо да посочиш само един файл, маркирай колкото искаш с задържан ляв бутон на мишката, или всички в папката с клавишната комбинация Ctrl+A. След това натискаш Ок или Open, както там ти е надписан бутона за начало.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Него го приключиха и ще става все по-не конкурентен спрямо останалите плеъри, които продължават развитието си.

И така да е колега, още си го ползвам и ми е перфектен. Разбира се всичко е въпрос на вкус.

То па мързел, то па чудо:

тея два бутона кво ли правят:

Публикувано изображение

Те са за красота колега ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.