Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравйте бихте ли ми помогнали с избора между два лаптопаединия е LENOVO G510 http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-lenovo-g510-59-390427.html?___SID=Uкъдето до колкото четох видеото му е слабост но процесора е четириядрендргугия модел е DELL Insprion 3357 http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-dell-inspiron-3537-5397063476299.html?___SID=U за него четох че при натоварване става доста по шумно от други лаптопии общо взето много се колебая ... ако можете да ми помогнете 

Редактирано от Stanislav Denchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал модела на Dell. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не, този е по-добре и от двата, доста по-сносен е: HP ProBook 450 H6P53EA Иначе Дела е с най-бърза карта.

аз имах 2 HP един COMPAQ и Probook  .. и двата минаха през сервизите и имах голям проблем с охлаждането ..повече никога HP :no-no:То и на мен ми харесва повече Dell ама ме притеснява да не си взема друга бръмчилка  хаха . че като знам какъв беше  моя COMPAQ вибрираше  ми масата а и как шумно се чува ветилатора леле :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В офиса точно Probook 450 взехме. Никакви проблеми. Страхотна изработка, може да сте попаднал на дефектна бройка. Специално за Probook, последните им 2 серии 4540 и 450 всички казват, че са много доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В офиса точно Probook 450 взехме. Никакви проблеми. Страхотна изработка, може да сте попаднал на дефектна бройка. Специално за Probook, последните им 2 серии 4540 и 450 всички казват, че са много доволни.

моята беше 4520s но след като си патих някак ...два пъти ми сменяха ДВД то ..после нещо стана на дъното подмениха ми го и накарая се прецака хард диска хахаа и клавиатурата за малко да забравя

Редактирано от Stanislav Denchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма лошо ползвай си го  дано твоя да излезе читал..но моя опит от двата лаптопа hp които съм имал ми казват НИКОГА ПОВЕЧЕ HP хахаза това съм се насочил към тея двата модела които написах по отгоре :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата серия Инспирион е пълен шит. Възможно най евтината сглобка  и части са в нея за да  докарат тая цена.  Ако ще го  подпукваш на игри няма да си изкара и гаранцията .  Ако ще бичите игри на лаптоп гледайте да е поне алуминиев ако не целия поне корпуса и да има  хубаво охлаждане . И двата модела дето ги  гледаш са за секретарки . Видеото и на двата  е добро за мултимедия ама в игрите  ше види бая зор  http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8750M.87147.0.html

Погледни К серията на Асус дали няма да ти хареса  Asus K56CM-XX128

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата серия Инспирион е пълен шит. Възможно най евтината сглобка  и части са в нея за да  докарат тая цена.  Ако ще го  подпукваш на игри няма да си изкара и гаранцията .  Ако ще бичите игри на лаптоп гледайте да е поне алуминиев ако не целия поне корпуса и да има  хубаво охлаждане . И двата модела дето ги  гледаш са за секретарки . Видеото и на двата  е добро за мултимедия ама в игрите  ше види бая зор  http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-8750M.87147.0.html

Погледни К серията на Асус дали няма да ти хареса  Asus K56CM-XX128

благоря за предложението ..добри са да .. но аз рядко играя игрино аз вече твърдо реших да е някакъв Lenovo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искаш Леново - това ти е модела:

- Lenovo Thinkpad E540 20C6A00LBM - бизнес серия, доказана, качествена изработка и добри параметри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искаш Леново - това ти е модела:

- Lenovo Thinkpad E540 20C6A00LBM - бизнес серия, доказана, качествена изработка и добри параметри

а за този модел какво мислиш http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-lenovo-ideapad-z510-59-403823.html?___SID=U

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия като другия  с малки разлики в  батерията като единия модел уж издържа повече . матриците са едни и същи и на двата модела . Който и от двата да вземеш няма  да  направиш грешка. За тия пари  друго няма и да го мислиш и да го не мислиш все тая.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Z-ката е хубав, но като цяло отстъпва като констукция и здравина ( според мен и като охлаждане ) на Е-то - така че той си ми остава фаворит :)

Отделно на това, Тинковете имат доста богата гама от софтуер, който отъства при Идеа-та, а е полезен - така че плюс за Е-то и по този параграф :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
До Stanislav Denchev,

искрено те съветвам да прочетеш тази тема и сериозно да се замислиш за lenovo, а ако си го закупил вече, го следи за тези проблеми и гледай срока за връщане... за всеки случай, но определено НЕ Е стабилна машина! Силно разочарована съм от тази серия на ThinkPad! Проблема при мен е, че още от самото закупуване и сини екрани... Върнах го да го оправят, уж му тествали хардуера, бил добре, нов уин и уж добре. Основния проблем си остана - както уж си работи добре, в следващия момент цикли супер много харда... при тест с HD Tune дава стойности от 115мб/с пада до 1мб/с... не мога да намеря още решение. Ще го пращам в ibm София за тест...Дано при теб всичко да е наред, но си имай едно на ум! Успех!

упс, забравих темата... Ето я: http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-Edge-S-series/Re-E540-power-issue/td-p/1379057

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До Stanislav Denchev,

искрено те съветвам да прочетеш тази тема и сериозно да се замислиш за lenovo, а ако си го закупил вече, го следи за тези проблеми и гледай срока за връщане... за всеки случай, но определено НЕ Е стабилна машина! Силно разочарована съм от тази серия на ThinkPad! Проблема при мен е, че още от самото закупуване и сини екрани... Върнах го да го оправят, уж му тествали хардуера, бил добре, нов уин и уж добре. Основния проблем си остана - както уж си работи добре, в следващия момент цикли супер много харда... при тест с HD Tune дава стойности от 115мб/с пада до 1мб/с... не мога да намеря още решение. Ще го пращам в ibm София за тест...Дано при теб всичко да е наред, но си имай едно на ум! Успех!

упс, забравих темата... Ето я: http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-Edge-S-series/Re-E540-power-issue/td-p/1379057

благодаря ! ми аз за сега нямам  проблеми . за напред ще видим ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станислав, кой точно модел на Е540 си закупихте и защо не поразпитате как можете да тествате лаптопа, за да сте сигурен, че сте оцелили на бройка. И аз щях да си вземам Е540, но горният пост ме спря, тъй като имаше доста негатични мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станислав, кой точно модел на Е540 си закупихте и защо не поразпитате как можете да тествате лаптопа, за да сте сигурен, че сте оцелили на бройка. И аз щях да си вземам Е540, но горният пост ме спря, тъй като имаше доста негатични мнения.

взех си този модел http://www.laptop.bg/laptops-lenovo-ThinkPad_E540-lenovo_thinkpad_e540_20C60071BMза сега проблеми нямам .. тествах го с програма на Леново която тества хардуера . допълнително го тествах с еверест за температурата  ..мой приятел има същия модел само че неговия е FULL HD също няма оплаквания .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станислав, другия проблем на лаптопа, ако не е като описания във форума на леново, е харда. Затова си го следи с HDTune-а за всеки случай и ако ти дава ниски стойности на графиката или цикли, нещо не е наред и го пращай да го оправят. И за всеки случай си прави back up на информацията от време на време, че няма сигурна система...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A имате ли идея каква температура поддържат отделните компоненти на лаптопа при максимално натоварване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Станислав, другия проблем на лаптопа, ако не е като описания във форума на леново, е харда. Затова си го следи с HDTune-а за всеки случай и ако ти дава ниски стойности на графиката или цикли, нещо не е наред и го пращай да го оправят. И за всеки случай си прави back up на информацията от време на време, че няма сигурна система...

единствено което ми направи впечатление ,че като напъна видеото започва леко да са по топли копчета в горния десенн ъгъл до колко е нормално е това незнам  ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.