Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

търся програма, с която да махна надпис на даден филм. Знаете, че на някой филми по торент сайтовете пишат от къде е свален. Аз търся програма, с която този надпис да бъде изтрит или заличен по някакъв начин. 

Благодаря предварително. 

Лек ден :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много начини има, но се налага прекодиране, което винаги разваля качеството. Да не говорим за моралната страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много начини има, но се налага прекодиране, което винаги разваля качеството. Да не говорим за моралната страна.

Може ли просто да дадеш програма? Или да кажеш как се прекодира?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Костадин Петков
      Здравейте приятели, 
      знаете ли сайт за връзка с холивудски агенти, които се интересуват от производство на нови филми? Преди време бях попаднал на един, където плащаш 8 долара на идея, а при одобрение възнаграждението е огромно.
    • от karmelitka76
      Не мога да открия как се казва и кой изпълнява песента от филма Откачалки,с която той свършва!Има женски вокали и мъжки рап!Моля помогнете!
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от CaptainJord
      Здравейте, мисля че това е една доста интересна тема. Всеки един от нас няма как да не е гледал H2O: Просто добави вода, това е просто един страхотен сериал от нашето детство. Та искам да попитам някой да знае от къде мога да намера в интернет филма и сериала H2O: Просто добави вода и дали го дават по някоя телевизия, много искам да го гледам отново.. Много спомени ми идват само като чуя "H2O"..
    • от Martyn Stanchew
      Предлагайте .. Ако някой е гледал 3096 дни, търся нещо подобно, не е лошо да включва ужаси, трилъри, психо и подобни тематики, но главно да се фокусира върху различния начин на живот. Мерси предварително.

ps. Съжалявам, ако има вече такава тема, не съм на правилното място и т.н.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.