Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър ден до сега не ми се е случвало за 1-ви път ми се случва да ми държи минута батерията и после да няма ток.

Работи 3 4 години и явно живота и свърши може ли да експериментирам по някакъв начин с опит да я съживя или да я давам за рециклиране?

Апарата си работи перфектно на зарядно за това съм сигурен , че е от батерията и индикатора показва че няма ток точно като извадя от зарядното и ококо минута кара така в режим на икономия без светкавица и се изключва държана е постоянно заредена и зависи от снимките 2 3 месеца държеше батерията е при видео се хаби по бързо смисъл постоянно заредена не в контакта ами

докато мога да правя снимки като се исхаби си я зареждам и така вече съмя  прежалил , но да попитам спецовете какво ще кажат това е батерията http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B005OZP85I/sr=/qid=/ref=olp_tab_new?ie=UTF8&colid=&coliid=&condition=new&me=&qid=&seller=&sr=

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво може да се каже?Трябва ти нова.Съживяване успешно няма. :nono:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден до сега не ми се е случвало за 1-ви път ми се случва да ми държи минута батерията и после да няма ток.

Работи 3 4 години и явно живота и свърши може ли да експериментирам по някакъв начин с опит да я съживя или да я давам за рециклиране?

Апарата си работи перфектно на зарядно за това съм сигурен , че е от батерията и индикатора показва че няма ток точно като извадя от зарядното и ококо минута кара така в режим на икономия без светкавица и се изключва държана е постоянно заредена и зависи от снимките 2 3 месеца държеше батерията е при видео се хаби по бързо смисъл постоянно заредена не в контакта ами

докато мога да правя снимки като се исхаби си я зареждам и така вече съмя  прежалил , но да попитам спецовете какво ще кажат това е батерията http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B005OZP85I/sr=/qid=/ref=olp_tab_new?ie=UTF8&colid=&coliid=&condition=new&me=&qid=&seller=&sr=

Вероятно си е изживяла живота, такива батерии имат ограничен ресурс на брой зареждания

А за конкретната батерия - ние не знаем каква е оригиналната, така че не можем да преценим тази. И си потърсете оригинална батерия. Скоро имаше един случай при ъпдейт на фърмуер камерата отказва да приема неоригинални батерии

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая която си дал линк струва $1.69  :) това майтап ли е ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая която си дал линк струва $1.69  :) това майтап ли е ?

Не търся помощ и не ми е до майтап но просто изглежда така сумата майтапчийска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не търся помощ и не ми е до майтап но просто изглежда така сумата майтапчийска

Тази звучи несериозно, не знам каква е камерата ти, но знам че фирмените батерии струват пари. Но си заслужават

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На батерията пише модел . Едно време си купих апарат сони , тогава беше на промоция 230/40 лева - батерията струваше към 80 :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aiptek е марката същата като на картинката http://www.amazon.com/Aiptek-A-HD-Definition-Camcorder-Silver/dp/B0019BPTMI

Каквато и батерия да вземеш камерата няма да се подобри и батерията пак ще кара толкова. Виж третия въпрос и отговор на страницата, която си дал

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да ви кажа че съм много доволен от камерата но от батерията не за 3 4 години телефонната  батаерия издържа повече но все пак компонент несполучлив  вярвам че се случва дефект на продукт малък процент но дефектират защото както казах това ми е първата батерия която умира в ръцете ми на телефоните падат по бързо ама да падне за 1 минута явно е умряла

но до последно искарваше по 3 месеца без зареждане и изведнъж се предаде нямам обяснение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията на тел . няма такова натоварване , особено когато се ползва светкавица при фотоапарата :D добре си е изкарала батерията - да не искаш да фалира завода :)

Гледам моята и е паднала цената .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да ви кажа че съм много доволен от камерата но от батерията не за 3 4 години телефонната  батаерия издържа повече но все пак компонент несполучлив  вярвам че се случва дефект на продукт малък процент но дефектират защото както казах това ми е първата батерия която умира в ръцете ми на телефоните падат по бързо ама да падне за 1 минута явно е умряла

но до последно искарваше по 3 месеца без зареждане и изведнъж се предаде нямам обяснение

Просто е достигнала лимита си :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на ясно и не мога да ви разбера нали и телефона прави видео и светкавица ползва като го настроиш за снимка ама това го рабирам да не искаш да фалира завода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Карал си 3-4 години с тази батерия. ти колко искаш? 10? По-добре нова и весело посрещане на новата година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм на ясно и не мога да ви разбера нали и телефона прави видео и светкавица ползва като го настроиш за снимка ама това го рабирам да не искаш да фалира завода

На телефона светкавицата е диод :) на фотоапарата имаш лампа + повишаване на напрежението :D

Карал си 3-4 години с тази батерия. ти колко искаш? 10? По-добре нова и весело посрещане на новата година!

Стефане , няма с какво да увековечи празника :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря създадох информативно темата за да може вие знаещите да ми споделите мнението благодаря за което разбирам че е нормално това което ми се е  случило

На телефона светкавицата е диод :) на фотоапарата имаш лампа + повишаване на напрежението :D

Стефане , няма с какво да увековечи празника :)

Ясно значи доста повече шокови ситуации се създават при едното за разлика от другото  :wors:

Благодаря за пожеланието весели празници и много късмет в живота ви желая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , при зареждане на светкавицата на фотоапарата , консумацията е голяма .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благодаря създадох информативно темата за да може вие знаещите да ми споделите мнението благодаря за което разбирам че е нормално това което ми се е  случило

Ясно значи доста повече шокови ситуации се създават при едното за разлика от другото  :wors:

Благодаря за пожеланието весели празници и много късмет в живота ви желая

Бях си купил един апарат с такава батерия - Олимпус. На дневна светлина правих около 350 снимки, а със светкавица 25-30 и трябваше да я зареждам наново. След третото зареждане - продадох апаратчето, макар и на загуба, само и само да ми се маха от главата. Нова такава оригинална батерия струваше около 48 лева, а апаратчето го купих за 112 лева - Олимпус 170. Ако искаш вярвай. Удобно ми беше само в джоба.  Най- добре е да си е със стандартни акумулаторни батерии АА, а не тези дъвчащи бомбони.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как ще съживиш такава литиево-йонна батерия... Това не е като лаптопските - няколко литиево-йонни AA батерийки вързани последователно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно разбираемо при създадената некомфортна ситуация сте действали интелигентно и сте преминали към нещо по добро така е така сме устроени учим се от грешките и аз за това създадох темата да питам патило

Не знам как ще съживиш такава литиево-йонна батерия... Това не е като лаптопските - няколко литиево-йонни AA батерийки вързани последователно.

и аз не знам и разбрах че отива за рециклиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.