Премини към съдържанието
polaris76

Cloud приложение със синхронизация или с какво да заменим SugarSync?

Препоръчан отговор

Здравейте,повече от година ползвах безплатните услуги на SugarSync с инсталирано приложение за Андроид и Windows. Вършеше перфектна работа, успях да увелича пространството в облака до над 5 ГБ, което ми беше достатъчно за целите. Много е удобно, че сам си избираш кои папки да качиш в облака и после при промяна на някой файл, се синхронизира веднага и се отразяват промените. Проблема е, че преди няколко дни получих съобщение, че услугите им стават платени, а цената не е малка - 75 $ на година. Търся алтернатива - пробвах всичко известно Skydrive, Dropbox, единия терабайт на mail.ru, Googledisk и приложенията им. Първия проблем е синхронизацията, втория че всяка програма си има нейна папка и файловете трябва да се поставят там. И други технически проблеми. Приемам всякакви предложения, целта е да имам някой избрани папки (документи и снимки) от един стационарен компютър на други компютри / лаптопи и Андроид телефон, т.е. навсякъде и като се направят промени или се добавят файлове по папките на стационарния компютър веднага да се синхронизира с облака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wuala.Приложението за компютър е доста функционално, това за Android изостава, но предполагам, че с времето ще навакса.Предлагам и покана - 6 GB пространство вместо 5. ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wuala.Приложението за компютър е доста функционално, това за Android изостава, но предполагам, че с времето ще навакса.Предлагам и покана - 6 GB пространство вместо 5. ЛС.

Тествам, но засега май това е моята програма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wuala спира да работи след месец и нещо.

Приемам предложения за други приложения, които да отговарят на описаното в първия пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pogoplug Cloud

Мисля че още е активна промоцията за 30 ГБ Free

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От мен това:  https://mega.nz/#login  регистрацията е елементарна и отговаря на всичките ви условия. 50 гигабайта безплатно.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.