Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем. Изключвам компютъра чрез shutdown, компютъра се изключва нормално, шентилаторите спират и няколко секунди след това компютъра се включва пак.

Скоро се наложи да сменя захранването. В момента съм с Cooler Master GX Lite RS500 . От една седмица съм с това захранване и нямах никакви проблеми. Проблемът се появи вчера, след като махнах батерийката от дъното (след което отново я сложих разбира се).

Пробвах всичко което прочетох : настройките на ЛАН-а през device menager, настройката в регистрите ( powerdownaftershutdown - 0), настройките на биоса при powermenagment, аштоматичния рестарт на windowsa също го махнах. 

Дайте предловения. Може да не съм направил нещо както трябва затова приемам критики.

С windows 7 съм. Не мисля че има смисъл да пиша каква е конфигурацията, смятам че проблема е от биоса или някакви други настройки затова ще помоля някой по-добре запознат от мен да ме посъветва. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има опция в BIOS, в раздел Power Management, която отговаря за това какво да се прави при Power Failure. Има опция за автоматично включване при възстановяване на захранването или оставане изключен на компютъра. Там рови.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте ,

kashchey

относно дъното: Gigabyte GA-EP45-DS3 ,

simtech

това за което говориш беше първото нещо което проверих и настроих след като ресетнах биос-а.

Някакви други предложения някой ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето настройките на моя компютър.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно същите, това беше първото нещо което направих когато се появи проблема. Уви не е от това, но все пак ти благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.