Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте първото което трябва да кажа е ''Весела Коледа'' :) Второто е ,че един приятел има проблем, не може да играем заедно аз хостя имам сървър на дадена игра отворил съм си портовете други играчи влизат, а той не може.. Бях пуснал такава тема преди 6,7 месеца, но там нищо не стана... От един интернет сме, рутер ип-то дето е 192.168..... ни са различни последните цифри смисъл ако моето приемем, че е 150, неговото е 151 само пример давам :) Отворих му портовете спряхме си защитните стени, но пак не става.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Весела Коледа и на Вас.

Споделете коя е играта , на която правите сървър?Също така от едно място ли се опитвате да играете (пояснявам - дали от вас със два компютъра или всеки от вкъщи).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Играта е Live For Speed симулатор е, аз правя от нас, той се опитва от тях... Долу горе 1км мисля, че това няма разлика? :) Правя сървър с порт 63392 влизат други хора окло 10 примерно са вътре а той само не може.. Между другото преди време един приятел от същия интернет също не можеше, но той си сложи рутер и вече може.. Странно а? Или няма странности ? Та този приятел, който в момента не може да влиза е на лаптоп и е с рутер и пак не може.. Рутера е D-Link Dir-600

П.С моят също е същата марка и модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлете едно око тук и тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но съм хостер на този сървър от 4 месеца и тези неща ги знам.... За всеки случай хвърлих отново, но няма промяна.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Играта е Live For Speed симулатор е, аз правя от нас, той се опитва от тях... Долу горе 1км мисля, че това няма разлика? :) Правя сървър с порт 63392 влизат други хора окло 10 примерно са вътре а той само не може.. Между другото преди време един приятел от същия интернет също не можеше, но той си сложи рутер и вече може.. Странно а? Или няма странности ? Та този приятел, който в момента не може да влиза е на лаптоп и е с рутер и пак не може.. Рутера е D-Link Dir-600

П.С моят също е същата марка и модел

какво е неговото ИП и като какво вижда вашето?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето на рутера е 192.168.1.101, неговото с 100 завършва в сайт за проверяване на ип на мен ми изписва реално ип..На него ип не е реално.. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето на рутера е 192.168.1.101, неговото с 100 завършва в сайт за проверяване на ип на мен ми изписва реално ип..На него ип не е реално.. :)

не говоря за вътрешни адреси, а за външни. ТОй към кое ИП се опитва да се свърже?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към 88.213.210.156

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към 88.213.210.156

тогва мисля доставчика нещо филтрира нещата. Или не ги маршрутизира като хората

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичките ''консуматори'' сме на едно и също ип! може ли да е така? А между другото На мен на сайта за портовете пише Портове Открити а на него Портове Закрити 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичките ''консуматори'' сме на едно и също ип! може ли да е така? А между другото На мен на сайта за портовете пише Портове Открити а на него Портове Закрити 

При него не е важно дали портовете на които слуша програмата са отворени. Въпроса е, че лично аз не съм сигурен дали при теб са.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той има ли маршрутизатор?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв маршрутизатор?

При него не е важно дали портовете на които слуша програмата са отворени. Въпроса е, че лично аз не съм сигурен дали при теб са.

Е нали други хора влизат? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв маршрутизатор?

Е нали други хора влизат? 

маршрутизатор=рутер

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D-ling Dir 600 като моя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

D-ling Dir 600 като моя

Добре.А неговото WAN ИП от същия тип като вашето ли е?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.