Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля препоръчайте ми компютърна конфигурация на стойност до 600 лв. Компютъра ще се ползва за игри, интернет, филми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли компютър, от който може да се използва нещо? Ако няма-нещо такова.

Обща стойност - 600.96 лв. с ДДС
Не си казал какви игри ще играеш, ама с тази конфигурация дори и новите игри ще ги играеш на по-ниска резолюция и средни настройки. 
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NJOY 450RGE 450W Active PFC 1 65.24 лв. 65.24 лв.

4GB DDR3 1600 A-DATA 1 64.82 лв. 64.82 лв.

500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 1 92.77 лв. 92.77 лв.

I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX 1 231.52 лв. 231.52 лв.

ASROCK H81M /1150 1 91.78 лв. 91.78 лв.

FD CORE 1000 MICRO ATX USB3 BL 1 62.02 лв. 62.02 лв.

Междинна стойност: 608.14 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 15.42 лв.

Обща стойност: 592.72 лв. с ДДС

Прилично захранване; 4гб рам с възможност за добавяне на още 4 след време; хард диска не е много голям, но с 3 години гаранция, ако не ви е проблем може да се вземе по-голям срещу 20-тина лева отгоре; Процесора е доста добър, не става за сериозен гейминг, но ще се справя с повечето заглавия; засега е на вградена графика, по-късно ако се добави видеокарта ще се получи доста стабилна конфигурация. Кутията е доста добра, няма всички екстри, но няма нищо общо с китайските буклуци, ще се уверите в това.

Ако не мислите да вкарвате повече пари в конфигурацията след време, предложението на Нико_ е общо взето максималното, което може да се вземе към момента ;)

Успех с избора!
Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB код: GB F2A88XM-D3H /A88X/FM2+ DELUX DLC-MG460 NO PSU 2X4G DDR3 2400 GEIL EVO CORSA 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB NJOY 450WGX 450W Passive PFC AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOX Обща стойност - 603.88 лв. с ДДС Има опция за клок, както и за по-напред да сложите дискретно видео за още по-добра производителност в игрите.

Ето как върви BF4 на вграденото видео:

Ето и Crysis 3:
Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за предложенията избрах втората конфигурация ! :) Весели Празници ! :)

На Just Human e най- производителна и хубава. Дано не си поръчал вече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но не бих се доверил на njoy, и то passive pfc.

По-добре е някой фортрон, примерно този.

Njoy-a не е с пасивно охлаждане, може би имаш предвид Passive PFC, което е съвсем различно нещо!

Мерси, колега. Моя грешка.
Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграденото видео на 6600К е някъде на нивото на HD 6670, че и по-слабо. 750К/760K + 7750 ще се справя по-добре. Предложението на Игнатов също е добро. След време само се добавя 260x/7790/7850.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вграденото видео на 6600К е някъде на нивото на HD 6670, че и по-слабо. 750К/760K + 7750 ще се справя по-добре. Предложението на Игнатов също е добро. След време само се добавя 260x/7790/7850.

Нарочно съм сложил FM2 платформа с добро вградено видео, за да може след време да се сложи качествено видео от сорта 7850, 7870 и да се играят по-новите игри на добри кадри. Сега също ще ги играе, но с по-ниски детайли :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра не е за мен а за един приятел .. но понеже си няма на идея от компютри .. и като го попитах за какво му е той отговори игри .. обаче игри е силно казано няма да се играят игри като Crysis 3 .. основно online ще го ползва така че смятам му е достатъчен :)

Редактирано от cvesko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо говорите глупости?!Предложението на Нико е много по-производително от това с вграденото видео.

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1787&gid2=797&compare=radeon-hd-8670d-vs-radeon-hd-7750-1gb-gddr5

http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=1883&pid2=1248&compare=athlon-ii-x4-760k-black-edition-vs-apu-a8-6600k

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо говорите глупости?!Предложението на Нико е много по-производително от това с вграденото видео.

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1787&gid2=797&compare=radeon-hd-8670d-vs-radeon-hd-7750-1gb-gddr5

http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=1883&pid2=1248&compare=athlon-ii-x4-760k-black-edition-vs-apu-a8-6600k

Кой е казал, че предложената от мен конфигурация е по-мощна от тази на Нико? Я се загледай какво сме говорили защото не ми се повтаря едно и също нещо по 3 пъти за неразбралите! И ти тоя сайт не го гледай като пример защото я има нещо достоверно я няма. Едно видео не е само рам, скорост на рам и скорост на GPU-то! Да 7750 е по-добра от 8670d, но тази 7750 спира после да се ъпгрейдва спокойно с ново по-мощно видео, а и това са излишни пари на вятъра (ако се прави ъпгрейд) да се вземе 7750 и после да се взима по-силно видео!Но вече е казано, че ще се играят игри онлайн за това няма смисъл да се спори вече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но не бих се доверил на njoy, и то с пасивно охлаждане. 

По-добре е някой фортрон, примерно този.

Njoy-a не е с пасивно охлаждане, може би имаш предвид Passive PFC, което е съвсем различно нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за нови предложения, тъй като захранванията липсват от пазара! Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB GA-F2A55-DS3 A55 FM2
AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOX
4GB DDR3 1600 A-DATA x 2
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

Обща стойност - 619.73 лв. с ДДС

Количка.

Предложението ми е подобно като на Just Human. Дъното което е предложил той не е налично, както и кутията и захранването съм заменил с други. Паметта е предостатъчна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Компютърната конфигурация е избрана, предложението на techmaniac, останете със здраве ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря! Компютърната конфигурация е избрана, предложението на techmaniac, останете със здраве ;)

Конфигурацията която си избрал на techmaniac е много добра за тези пари, но в момента дъното не е налично. Процесора и дъното поддържат 1866MHz памет и можеш да вземеш такава.

А от моето предложение, паметта не е налична.

Редактирано от ganio (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX

Дъно: ASUS P8H61-M LX3 PLUS
Памет: 8GB DDR3,1333Mhz
Твърд диск: 1000Gb, SATA2/7200/32M
Видео карта: Nvidia GT 640 с 2G DDR3 собствена памет,VGA,HDMI,DVI
А какво мислите за тази конфигурация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel I3-3220 3.3GHZ/3MB/LGA1155/BOX

Дъно: ASUS P8H61-M LX3 PLUS
Памет: 8GB DDR3,1333Mhz
Твърд диск: 1000Gb, SATA2/7200/32M
Видео карта: Nvidia GT 640 с 2G DDR3 собствена памет,VGA,HDMI,DVI
А какво мислите за тази конфигурация

процесора - i3 4330 или fx 6300 

Паметта на 1600

Диска какъв е?!?!

Видеокартата да е 7750 gddr5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.