Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

от известно време имам един проблем с видео картата.

Мисля, че лаптопа не я зачита и използва някаква видео карта на Интел(вътрешна).

Ще дам за пример играта Майнкрафт, защото само нея играя. Преди една година вървеше идеално, но изведнъж започна да лаги адски много!

Дали видео картата е изгоряла или е проблем с драйвера, но аз съм го сложил на ново от сайта на произведителя, така че мисля, че не е от него.

Ще прикача снимка, която показва коя ми е видео картата.

ПАРАМЕТРИ:

Acer Aspire 5750g; RAM 4gb; Intel core i5 2.40 gHz; NVIDIA GT 540m 2gb

Ще прикача една снимка да ви покажа как не пише NVIDIA:

Благодаря ви, предварително!!!!!!!!!!!! :)

post-345155-0-91204800-1388177785_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

от известно време имам един проблем с видео картата.

Мисля, че лаптопа не я зачита и използва някаква видео карта на Интел(вътрешна).

Ще дам за пример играта Майнкрафт, защото само нея играя. Преди една година вървеше идеално, но изведнъж започна да лаги адски много!

Дали видео картата е изгоряла или е проблем с драйвера, но аз съм го сложил на ново от сайта на произведителя, така че мисля, че не е от него.

Ще прикача снимка, която показва коя ми е видео картата.

ПАРАМЕТРИ:

Acer Aspire 5750g; RAM 4gb; Intel core i5 2.40 gHz; NVIDIA GT 540m 2gb

Ще прикача една снимка да ви покажа как не пише NVIDIA:

Благодаря ви, предварително!!!!!!!!!!!! :)

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.