Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте , днес ми пристигна лаптопа ... слагам всички дравейвери включително този за Wi-Fi , но не ми го зачита и нямам Wi-Fi ... имам интернет през кабела , но все едно нямам WiFi ... Пише нещо проблем с WiFi Adapter и в сайта на Леново има информация ама не я разбирам нещо ....Моля , помагайте !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, де, поне цитирайте проблема или дадената информация в сайта, може пък някой случайно да знае английски...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИ комбиниран ти е драйвера  за блутут и WiFi . Едното ти  е само драйвер за WiFi  за 7-цата и 8 цата  а другия е 2 в 1 .

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИ комбиниран ти е драйвера  за блутут и WiFi . Едното ти  е само драйвер за WiFi  за 7-цата и 8 цата  а другия е 2 в 1 .

ДОбре как да си пусна Wi FI аз съм инсталирал онези всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е защо всичките бе колега ?  Махни ги  сега и си инсталирай  комбинирания .  Ше омажеш работата така както си инсталирал всичките. Има ли на тоя лаптоп  копче за Wifi  да се пуска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е защо всичките бе колега ?  Махни ги  сега и си инсталирай  комбинирания .  Ше омажеш работата така както си инсталирал всичките. Има ли на тоя лаптоп  копче за Wifi  да се пуска

Не Нямам бутон

Не Нямам бутон

Няма блутуута си ги инсталира без проблем Wi-Fi драйверите не хваща .... Не мога да си го обясня вече ... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И друг Уиндолс сложих смених ги три едно и също инсталирам драйверите и само WI FI няма ... Wiareless Adapter Problem ми изписва всеки път като инстална Intel драйвера за WI FI ... С кабел имам интернет и с WI FI нямам .... Моля наистина ако някой знае да помага !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно има бутон,  с който чрез комбинация с бутона Fn се включва Wi - Fi. Разгледайте си дорбе бутоните горе с F. На някой от тях трябва да има нарисувана антенка.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно има бутон,  с който чрец комбинация с бутона Fn се включва Wi - Fi. Разгледайте си дорбе бутоните горе с F. На някой от тях трябва да има нарисувана антенка.

Не ме изкарвайте психопат нямам такъв бутон вижте и модела на лаптопа в нета за да се обедите LENOVO IDEAPAD Z710

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не ме изкарвайте психопат нямам такъв бутон вижте и модела на лаптопа в нета за да се обедите LENOVO IDEAPAD Z710

Отвори си документацията /сервизното описание на лаптопа/ и прочети какво е написано за тази опция! Никой не те е изкарал психопат, но ако не четеш, ще заприличаш на такъв!

http://www.lenovo.com/shop/americas/content/user_guides/z710_ug_en.pdf

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори си документацията /сервизното описание на лаптопа/ и прочети какво е написано за тази опция! Никой не те е изкарал психопат, но ако не четеш, ще заприличаш на такъв!

http://www.lenovo.com/shop/americas/content/user_guides/z710_ug_en.pdf

Английският е моята слаба част сега ще отворя книжката за да прочета,но в нея пише само за WIN 8  а аз съм с Win 7 , Също така лошо е че като натисна F7 i нищо не става , но пак казвам с Win 7 съм

Редактирано от gospodin0v (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Момче! Ти четеш ли какво ти е посочено да натискаш, или пишеш само за спорта? Я погледни отново снимката и документацията.Компютъра негов, ние трябва да му четем описанията! Я се разкарай!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по Коледа , и по Нова Година , и през юли и през април , глупостите нямат край .....  "не искам да чета , предпочитам да питам и ако може на готово  " + "не мога да чета на английски ( има 10000 преводача )" + "драйвери за безжична мрежа" + " не ме изкарвайте психопат ( че не чета , и не знам какво правя ) , това уравнение да каква диаметрална синусоида води като отговор  ? Отговора ще го дам ясно и категорично  - до ултра прогресивно ускоряване на процеса на свободното падане , на прост език - затъпяване . Автора ако се е обидил от поста ми , да е жив и здрав , но честно си казвам , е такива изцепки , идват ми не просто в повече ,а не знам ....

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по Коледа , и по Нова Година , и през юли и през април , глупостите нямат край .....  "не искам да чета , предпочитам да питам и ако може на готово  " + "не мога да чета на английски ( има 10000 преводача )" + "драйвери за безжична мрежа" + " не ме изкарвайте психопат ( че не чета , и не знам какво правя ) , това уравнение да каква диаметрална синусоида води като отговор  ? Отговора ще го дам ясно и категорично  - до ултра прогресивно ускоряване на процеса на свободното падане , на прост език - затъпяване . Автора ако се е обидил от поста ми , да е жив и здрав , но честно си казвам , е такива изцепки , идват ми не просто в повече ,а не знам ....

Не съм се обидил и няма за какво ... аз не съм от хората който се обиждат .... толкова си мога ... но го направих ... сложих windows 8  и инсталирах драйверите и всичко е ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се обидил и няма за какво ... аз не съм от хората който се обиждат .... толкова си мога ... но го направих ... сложих windows 8  и инсталирах драйверите и всичко е ок

Поздрави за това . Можеше и без каквото и да е питане , а с малко четене да направиш същото .

Бъди здрав и умен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.