Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Закупих посочения лаптоп от голяма търговска верига. През първата си година, той нямаше никакви проблеми, но в началото на втората му изгоря хард диска. Понеже още е гаранционен, от търговската верига го изпратиха в сервиз и му подмениха хард диска с нов. След една седмица и новият изгоря. Процедурата беше същата. След още една и третият изгоря. Бяха казали,че ако стане трети път ще подменят лаптопа с нов, но сега отново искат само да сменят хард диска. Въпросът ми е: какво може да причинява това? Вече става хронично и започва да ме притеснява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха казали,че ако стане трети път ще подменят лаптопа с нов, но сега отново искат само да сменят хард диска. 

Сменяш го с нов.Не им давай да подменят само харда.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по голямо напрежение идва към самият хард от захранването единият вариант , другият вариант е рам паметта ако е дала грешка при четене на информация и да не изпълнява някоя функция в следствие на което да товари с температура харда и зашитите му да изгарят за друго не се сещам в момента 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука и да пишеш файдата е нулева. Нито ще ти сменим харда нито можем да ти направим диагностиката на лаптопа през интернет.  Прочети си гаранцията и ако там пише ,че при дефект на една и съща част 3 пъти  в рамките на гаранционния срок се подменя лаптопа го направи. От какво може и от какво не може да си го търсят инженерите в сервиза.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

правилно колега  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш си гаранция, настоявай да ти отремонтират лаптопа коректно, а в най-добрия случай да ти го заменят поради повтарящи се повреди. Във форума и да пишеш, няма да може да ти се помогне.

Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш си гаранция, настоявай да ти отремонтират лаптопа коректно, а в най-добрия случай да ти го заменят поради повтарящи се повреди. Във форума и да пишеш, няма да може да ти се помогне.

Успех !

Би ли ми показал на какво основание може да го иска това? Някакъв закон, или цитат от гаранционните условия?

Че да ида и на мен да ми сменят лаптопа, и той вече е с трети хард ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли ми показал на какво основание може да го иска това? Някакъв закон, или цитат от гаранционните условия?

Че да ида и на мен да ми сменят лаптопа, и той вече е с трети хард ;)

Най вече пък хард , че аз мога да го шибна от масата и готово , мога да го возя в колата работещ :) и ред други причини при които да си замине харда :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кратко и ясно - смяна на лаптопа . Борба ако е нужна , но смяна на всяка цена .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.