Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

търся Драйвери за камера DELUX DLV-B503


Препоръчан отговор

здравейте търся драйвери за тази камера , ако някой може да ми даде линк :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте търся драйвери за тази камера , ако някой може да ми даде линк :)

А защо няма написана операционна система, която е на компютъра Ви?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам ви първия срещнат драйвер щом не сте казали  за коя верси на Windows  търсите. Ако стане ползвате камерата ама ако не стане  продължавате да си търсите драйвера.

http://fisierulmeu.ro/35CTMCQDYXLH/Driver-WebCam-Delux-DLV-B503-By-CoSmYn-rar.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows xP 32 bit

Виж тези дали ще станат.

Ето какво ми излезе като инсталирах драйвера : http://picbg.net/pic.php?u=60876F7mWL&i=741323&file=.jpg а пък камерата си е включена ! не знам защо е така рарнах го инсталнах го и дадах финиш и отворих програмата и ми излезе това .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да инсталираш драйверите,и след това да включиш камерата.Като преди това махнеш старите.Пробвай също да я включиш на друг порт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да инсталираш драйверите,и след това да включиш камерата.Като преди това махнеш старите.Пробвай също да я включиш на друг порт.

нямам други портове да я включа и вече го пробвах това не мога да си намеря диска някъде съм го изгубил много ме е яд :/ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно има проблем с USB портовете за да не намира дараивер win7 значи не я вижда като устройство :за това : в управлението на компа /диспечер на устройствата - посочвате най горният ред от колоната в дясно за да селектирате името на комп-а и от под менюто задействате сканиране за хардуерни промени , ако не я намери значи или кабела й не е наред или USB поста не работи за друго не се сещам :) в момента 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти къде видя Windows 7 ?  На компютъра е инсталиран XP  и  ще помоля собственика да даде ID на камерата от дивайс мениджъра . Явно тая китайска камерка прави някаква мизерия  и ще се търсят драйвери по  чип а не какво пише на пластмасата на самата камера. Ако е сдала багажа камери по сергиите бол :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко  е наред благодаря за помощта , явно компа ми си е играл игрички с мене и не е искала да тръгне снощи камерата но днеска тръгна мерси за отделеното време :) може да локвате темата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...