Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам уредба Technics, състояща се от отделни модули: сд плеър, тунер, DSP, усилвател.Купил съм ги преди доста време и дълго време не са ползвани и поради това са изключително запазени.Сега реших да ги ползвам и си купих колони за тях.Проблема е, че сд плеъра прескача.Искам съвет от форума къде да го дам за ремонт.Обадих се на няколко сервиза, но ми отказаха.Искам да ме насочите към място, където ще ми направят качествен ремонт, защото определено имам своите страхове, когато стане дума за ремонт в България.Предварително благодаря на всички, които помогнат.
Модела на плеъра е SL-PG570A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма кой да се навие да ти го оправи, понеже няма гаранция за ремонта. Просто ще се сбогуваш със СД плеъра и ще използваш само уредбата.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да бе, нямало кой да му го оправи. Напиши от кой град си човече. Питаш, а почти нищо не си казал. И много ти е скептично мнението за сервизите! Знаеш ли защо? Досети се. Честита коледа на фамилията. Почти във всеки град има много добри по-стари специалисти, които могат да ти помогнат.Техниката, която си купил е добра. Изхождам от моделчето CD - макар и малък модел. Уверен съм, че щом си ги пазил, почти нищо му няма. Ако евентуално ти предложат замяна на лещата на CD-то, няма да разрешаваш. Проблема ти е много лек и навярно навремето си просвирил доста дискове.Ако има нещо неясно - на лично можеш да питаш.Весело посрещане на новата година на цялата фамилия, пожелавам.

Ето Ви сервизното описание за всеки случай, ако се наложи:

http://dox.bg/files/dw?a=9895291164

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.