Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, и весели празници.Нуждая се от вашата помощ за избор на нова машинка.Ще се използва само и единствено за Visual Studio 2012+, JavaScript, Photoshop cs5,6, Java Script и  C# кодиране и дебъгване.Евентуално и пускане на  емулатори.Бюджете съм го посочил 1300лв.Без Acer.

i5-4200m, 8gb ram, radeon 8850m 2gb DDR5

Intel Core i5-3230M, 12GB, 750GB HDD, GeForce GT 740M

Редактирано от Cheresharche (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За програмирането не трябва ли добър процесор? Този на първият лаптоп е енергоспестяващ с честота едва 1,6гхц (въпреки турбо бууста). Вторият е със сходен процесор, но с честота 2,6гхц и повече рам, което ще е полезно за Фотошопа. Като качество мога да посъветвам да разгледате ревюта и варианти на HP Probook 450 :)Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ми каза, че  Hp не са много стока и именно заради това са тея промоцийки с раници и принтери.Други мнения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата не стоят точно така. Бюджетните серии на всички лаптопи "не са много стока". Даже мой лаптоп стар е със стопено видео. Много калпаво охлаждане  имаше HP Pavillion dv5 - изненадващ момент е че това е бюджетна серия на HP :)Нещата с Probook стоят доста по-различно. Препоръчвал съм го на приятели, както и в офиса ползвам такъв и никой не е дошъл да ме линчува, че има проблеми с лаптопа. Съответно аз също съм много доволен от точно същата серия и при личния си досег. Probook се води бизнес серия.По-подобен начин стои и въпроса при другите марки. Бизнес сериите са с по-качествено охлаждане и сглобка и на общият фон проявяват по-малко дефекти спрямо бюджетните. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп Acer Aspire V5-573G-54204G1Taii

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, сега ще редактирам първия си пост.За Acer не искам и да чувам!Имаш, пр**ба се и го продадох за 1/10 от цената.Поразгледах после в нета и се оказа, че цялата партида имала такъв проблем.Други познати също се оплакват от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е такава работата я кажи  предпочитана резолюция ,диагонал и  изобщо какво трябва  задължително да има  лаптопа като портове и тн.  До тука не искаш HP и Acer като марки. Значи останаха Леново,Асус и Тошиба  като алтернативи.

Лаптоп Lenovo ThinkPad E530c - подарък чанта и мишка

Лаптоп Toshiba Satellite M50-A-108

Лаптоп ASUS X550VB-XO003D

Най ми е на сърце Леновото заради здравината, изработката и добрата батерия . Има и други по добри модели но са много над бюджета ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително няма, монитор с голям диагонал имам, трябва ми качество, и да кажем известна прозиводителност.Доволен съм на i5 и 8гб рам.

За сега на този съм се спрял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много му потъва клавиатурата като гледам на клипчето и си е целия пластмаса.  най добре е да идеш да ги пипнеш  в някой магазин и тогава да купиш . Ако е за работа основно си взимам Леновото и не се колебая грам повече.  Старах се да ти предлагам умишлено матови дисплеи  а  Ейсъра ти го предложих заради IPS панела.  Всяка марка си има калпави серии .  Примерно ей тая серия  няма нищо общо  с другите ама  за нея си трябват доста пари. Лаптоп HP EliteBook 8470p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже съм с Dell u2311h и не ми трябва IPS. Точно този модел съм сигурен, че го знаеш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си купих lenovo g510 - http://www.technomarket.bg/products/09132595/lenovo-ideapad-g510at-59404109Като цяло се държи доста добре , мощен е и е на не много голяма цена.

Редактирано от RadoD1mov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще да е Леново, по добре да е Тинк, а не Идеа - поне според мен ( още повече щом ще се работи на него ).

В тази вързка - за мен това е модела:

- Lenovo Thinkpad E540 20C6A00KBM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.