Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам проблем с използването на 0.facebook абонат сам на m-tel. При влизането ми с пуснати мобили данни в браузара ме припраща директно към m.facebook които е платен ако някои знае как мога да се свържа към безплатния нека сподели. Благодаря ви предварителноо  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:  :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени заглавието на темата и го напиши на Български език, защото ще бъде изтрита. Ако не ти е ясно, за какво ти говоря прочети правилата на форума, за да не се чудиш после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си настройките на браузъра. Трябва да имаш опция за избор, дали по подразбиране да се ползват мобилните, или пълните версии на сайтовете.

Мога да ти кажа как става за Opera Mobile, ако си с друг браузър - сподели с кой.

:offtopic_s:

Смени заглавието на темата и го напиши на Български език, защото ще бъде изтрита. Ако не ти е ясно, за какво ти говоря прочети правилата на форума, за да не се чудиш после.

Емо, а ти скоро да си препрочитал правилата на форума, особено т. 2.9?... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си настройките на браузъра. Трябва да имаш опция за избор, дали по подразбиране да се ползват мобилните, или пълните версии на сайтовете.

Мога да ти кажа как става за Opera Mobile, ако си с друг браузър - сподели с кой.

:offtopic_s:

Емо, а ти скоро да си препрочитал правилата на форума, особено т. 2.9?... ;)

Да знам, че трябва да докладвам! И аз съм за бой ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам, че трябва да докладвам! И аз съм за бой ;)

еми не съм в час с час с технологиите не знам как да сменя името на темата браузър пише лилав квадрат с планетата ватре така изглежда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.