Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

търся нов лаптоп до 900 лв за игри за 1 приятел той иска да не е с вградено видео и иска да играе игри като батлефиелд 3 и нфс ривал или фифа 14 и т.н. чакам предложенията ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто решение е настолен компютър. Да бяха по-леки и стари игри, можеше да вземеш лаптоп, ама Battlefield 3 и най-новата NFS  :no-no:​ . Доста бързо ще скапеш лаптопа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе...Вие вече направо... Повтаряте във всяка тема за лаптоп, че лаптопите не ставали за игри...

В момента тук човекът не го интересува това, че лаптопите не ставали за игри/рисковете, ами търси възможно най-добрия лаптоп за игри за тая цена.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе...Вие вече направо... Повтаряте във всяка тема за лаптоп, че лаптопите не ставали за игри...

В момента тук човекът не го интересува това, че лаптопите не ставали за игри/рисковете, ами търси възможно най-добрия лаптоп за игри за тая цена.

Ами предложи му го! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами предложи му го! ;)

За 2 минути се разцъках в ардес-а и намерих този http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+E1-571G-53234G75Mnks-52450 Този ми се струва най-добър поне като performance

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм с теб в някаква степен.

Да наистина лаптопите не стават за игри но човека си търси хубав лаптоп до 900лв. затова да му предложим пък той ще се увери кои игри ще може да играе с времето ще се увери и че лаптопите не стават за тежки игри.

ето моите две предложения които влизат в бюджета от 900лв. :

http://ardes.bg/laptop/Lenovo+IdeaPad+G500-52633

http://ardes.bg/laptop/Packard+Bell+ENTV44HC-32348G75MNWB-49223   - този е по-добър от другия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 2 минути се разцъках в ардес-а и намерих този http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+E1-571G-53234G75Mnks-52450 Този ми се струва най-добър поне като performance

Аз съм студент и до преди няколко дни ходех на практика. Там в сервиза всеки ден се носеха по 3-4 лаптопа, които не палят и се оказваше, че или чипа на видеото е умрял или се налага презапояване. За това щом не разбират по-добре да си вземат настолна машина и да не се занимават с глупости!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еейй...четри клетъчна батерия ли бе братче ? :no-no:

Иначе да - по-добро е от моето предложение. То основно на игрите не им стига видеокарта, иначе core i3-3110M си е напълно достатъчен. Ей тука може да си проверява кои игри ще му вървят : http://community.futuremark.com/hardware/game_requirements_check

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еейй...четри клетъчна батерия ли бе братче ? :no-no:

Иначе да - по-добро е от моето предложение. То основно на игрите не им стига видеокарта, иначе core i3-3110M си е напълно достатъчен. Ей тука може да си проверява кои игри ще му вървят : http://community.futuremark.com/hardware/game_requirements_check

Предложих му го заради видеокартата  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто решение е настолен компютър.

Хубаво...Ай ся добави към сметката монитор за 200-250 лева, клавиатура и мишка, и тонколони и за 650-700 лева ми сглоби конфигурация по-добра от моето предложение и предложението на колегата mrazqmakaroni (едит : Като параметри /процесор + видеокарта/)

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво...Ай ся добави към сметката монитор за 200-250 лева, клавиатура и мишка, и тонколони и за 650-700 лева ми сглоби конфигурация по-добра от моето предложение и предложението на колегата mrazqmakaroni

Нямаш проблеми. В игрите пак ще се представя по-добре от лаптопа. Ама не това е целта на темата. Има ЛС, ако те интересува. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво...Ай ся добави към сметката монитор за 200-250 лева, клавиатура и мишка, и тонколони и за 650-700 лева ми сглоби конфигурация по-добра от моето предложение и предложението на колегата mrazqmakaroni (едит : Като параметри /процесор + видеокарта/)

Я по-добре спри да пишеш глупости.

Първо предложението ти не отговаря на бюджета надхвърля го с 39лв. на всичкото отгоре му предлагаш външна видео карта която е мощна колкото вградената. Другото предложение надхвърля с 29лв.

Следващата ти глупост. Ти предлагаш по-скъп лаптоп от бюджета но искаш да ти сглобят настолен за 650-700лв+монитор за 200-250лв. Защо не всичко за 900 както иска автора ?! И да може да се сглоби по-добър настолен с монитор и колонки от лаптоп за тези пари. Очевидно е, че ти не можеш и не разбираш от хардуер.

И 3-то да добавя, защо монитора трябва да е 200-250лв. ?!

Редактирано от yHuKaT (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм с теб в някаква степен.

Да наистина лаптопите не стават за игри но човека си търси хубав лаптоп до 900лв. затова да му предложим пък той ще се увери кои игри ще може да играе с времето ще се увери и че лаптопите не стават за тежки игри.

Що за малоумие!!!!

Да не го убеждаваме а да му набутаме ниакоиа тояга и като се убеди че не става за игри и намине да ни псува тогажа да му кажем "Казахме ли ти?".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой хора още вярват в  чудеса и приказки от 1001 нощ :) Мечтайте си  за геймърски лаптопи до 1000 лева щом искате ама такова животно няма и няма и да има .  като дигне 90 градуса тоя лаптоп ти ли ще идеш да му духаш  на процесора  ?  Те са си  достатъчно наблъскани  с чарколяци та  и без игрите да работят на 70 градуса  .  Лятото когато на сянка е 30 градуса ще му  завари чиповете завинаги на дъното та после с теслата да ги стърже от там .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой хора още вярват в  чудеса и приказки от 1001 нощ :) Мечтайте си  за геймърски лаптопи до 1000 лева щом искате ама такова животно няма и няма и да има .  като дигне 90 градуса тоя лаптоп ти ли ще идеш да му духаш  на процесора  ?  Те са си  достатъчно наблъскани  с чарколяци та  и без игрите да работят на 70 градуса  .  Лятото когато на сянка е 30 градуса ще му  завари чиповете завинаги на дъното та после с теслата да ги стърже от там .

После носи на сервиз, взимат му 120 лева за смяна на чиповете и ще карат догодина по същото време :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.