Премини към съдържанието
Venom1995

Диагностика на автомобил как?

Препоръчан отговор

Здравейте! Въпросът ми е мога ли сам да си диагностицирам автомобила става въпрос за Fiat Uno от 1988г, както виждате по годината не е първа младост но още има потенциал. До колкото съм дочул има хора който сами си правят диагностика и сега искам да попитам това възможно ли е в "домашни условия" и какви неща ще са ми необходими, зная че правят диагностика с компютрите си но тук идва другия въпрос има ли някакви "заплахи" както за компютъра така и за автомобила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закарай си колата на сервиз, за да и се направи диагностика. Това не е играчка, а си е сериозна работа и за това има сервизи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, защо искаш да си усложниш живота излишно с тоя дарак!?Не се занимавай с глупости, ми го карай към Надин да вземеш некой лев, барем да почерпиш на празника, докато още не е тотално изгнил!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно ме съмнява да можеш да го диагностицираш. Има ли изходна букса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, защо искаш да си усложниш живота излишно с тоя дарак!?Не се занимавай с глупости, ми го карай към Надин да вземеш некой лев, барем да почерпиш на празника, докато още не е тотално изгнил!

Лично на мен този "дарак" ми харесва и то много вярно,че не е като някоя от германските производители както повечето момченца харесват но според мен 100 к.с. на 800 кг ми харесва. На колата няма нищо сериозно просто не е правена диагностика и със сигурност ще има ама много грешки но както казах колата не е първа младост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично на мен този "дарак" ми харесва и то много вярно,че не е като някоя от германските производители както повечето момченца харесват но според мен 100 к.с. на 800 кг ми харесва. На колата няма нищо сериозно просто не е правена диагностика и със сигурност ще има ама много грешки но както казах колата не е първа младост.

По темата, сам няма да успееш да направиш нищо - нито имаш инструментите, нито знанията става ясно.Вярно е, че ганьовеца всичко знае и от всичко разбира, но понякога човек трябва да се вслуша в здравия разум!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нуждаеш се от софтуер и кабел и няма да имаш проблем да го диагностицираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нуждаеш се от софтуер и кабел и няма да имаш проблем да го диагностицираш.

Въпросът ми беше друг мога ли да направя някакви големи гафове който после да не могат да се оправят лесно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак толкова не мисля. Колата ти е стара. Тогава не са били толкова напреднали с техниката, че да правиш подобрения чрез софтуер. Но все пак чети по форуми и най-вече консултирай се със специалист преди да предприемеш тази стъпка. И не разбрахме каква точно е целта ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак толкова не мисля. Колата ти е стара. Тогава не са били толкова напреднали с техниката, че да правиш подобрения чрез софтуер. Но все пак чети по форуми и най-вече консултирай се със специалист преди да предприемеш тази стъпка. И не разбрахме каква точно е целта ти.

Целта ми не е подобрение или нещо такова просто искам да разбера какво не и е наред не, че има някакви сериозни проблеми но диагностика си е хубаво да се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както писах по-рано, може. Но пак казвам преди да предприемете действия, консултирайте се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целта ми не е подобрение или нещо такова просто искам да разбера какво не и е наред не, че има някакви сериозни проблеми но диагностика си е хубаво да се прави.

Попитай във FIAT ФОРУМ България    дали може да се прави компютърна диагностика на твоя автомобил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.