Премини към съдържанието
d3vian

Съвети,предимства и недостатъци CAT B15

Препоръчан отговор

Здравейте и Весели празници от мен! Очаквам вашите препоръки,отрицателни мнения и насочвания за въпросния телефон без да ми спестявате нищо,като се има на предвид че в момента съм с Айфон 4С ,как ще ми се стори този Cat и тези клипчета в youtube за водонепроникаемостта и удароустоичивостта реални ли са... ? (трошене на орехи с него,минаване върху него с кола,замразяване в камера и т.н.) Благодаря предварително !

Редактирано от d3vian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не са реални. Рекламен трик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весели празници от мен! Очаквам вашите препоръки,отрицателни мнения и насочвания за въпросния телефон без да ми спестявате нищо,като се има на предвид че в момента съм с Айфон 4С ,как ще ми се стори този Cat и тези клипчета в youtube за водонепроникаемостта и удароустоичивостта реални ли са... ? (трошене на орехи с него,минаване вурху него с кола,замразяване в камера и т.н.) Благодаря предварително !

Извинете ме, но вие орехотрошачка ли си купувате или телефон?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме, но вие орехотрошачка ли си купувате или телефон?

телефон,но просто се интересувам дали са реални тези издевателства над него,дали наистина е толкова здрав,колкото на клиповете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телефон,но просто се интересувам дали са реални тези издевателства над него,дали наистина е толкова здрав,колкото на клиповете :)

Италианците имат една поговорка: за пари и чест се вярва половината на половина. Устойчив е, но не очаквайте чудеса от него. И той е за специфичен пазар. Ако искате да се фукате с него е отделна тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Италианците имат една поговорка: за пари и чест се вярва половината на половина. Устойчив е, но не очаквайте чудеса от него. И той е за специфичен пазар. Ако искате да се фукате с него е отделна тема

ами да,искам да си го потапям така във вода за кеф,както си стоя на масата,но чух от тук и там ,че се представя зле ,пропускал вода при напълно затворен капак и отвори и т.н.,та искам да се убедя тук, във вашият сайт истина ли или не :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай един да го тестваме и ще ти кажем  дали може да се гмуркаш с него и да си подпираш  колата  когато  сменяш гума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай един да го тестваме и ще ти кажем  дали може да се гмуркаш с него и да си подпираш  колата  когато  сменяш гума.

тук съм за адекватен и сериозен отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  тука е форум а не тестова лаборатория  ако не си забелязъл . Може и да  изкара 10 мин във чаша с вода и заради гумираното покрития да отскача от пода ама до там . Да го млатиш с чука  няма да стане. Виждал съм подобен  модел на Моторола  който  издържа потапяне а имам и апарат за снимане с който мога да снимам в 1 метър дълбочина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук съм за адекватен и сериозен отговор

Е колко колеги да ти кажат, че всичко е рекламен трик. Ако има телефон с такива свойства няма да струва 500 лева, а поне 3000.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е  тука е форум а не тестова лаборатория  ако не си забелязъл . Може и да  изкара 10 мин във чаша с вода и заради гумираното покрития да отскача от пода ама до там . Да го млатиш с чука  няма да стане. Виждал съм подобен  модел на Моторола  който  издържа потапяне а имам и апарат за снимане с който мога да снимам в 1 метър дълбочина.

не съм казвал ,че е тестова лаборатория,просто се обръщам към хора имащи някакъв опит с този телефон,да обменим информация,защото главно се прехласнах по него от така наречените "crash test"-ве във youtube и се опитвам да разбера до колко е истина ,не искам да впрягам никого,ако някой може да каже нещо-ок,ако не здраве да е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.