Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам следния проблем -Още при стартиране на Скайп(ъпдейтнат преди няколко дни до последна версия) ми излиза прозорче със следния текст-  Windows не може да намери "C:Program FilesSkypePhoneSkype.exe".Уверете се,че сте въвели името правилно,и след това опитайте отново". Направих следното-деинсталирах Skype,почистих регистри,изтрих останалите му папки,ъпдейтнах OS.Пробвах с най-различни версии,стари,нови...резултата е същия-надписчето от по горе и Skype не тръгва.Всичко останало в компютъра си работи безупречно(като за старичка машина).За вируси също сканирах,за спайуеър,но никакъв резултат.Надявам се някой да ми помогне. Настолен PC-Intel Pentium Dual CPU E2140 @1,60Ghz  1,60 Ghz,RAM 2GB,VGA-NVIDIA GeForce 210

(Windows 7 Ultimate SP1,32Bit)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

почистих регистри,изтрих останалите му папки

Здравейте.

Как почихтите регистрите и как /къде/ намерихте и изтрихте останалите папки и файлове от компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Как почихтите регистрите и как /къде/ намерихте и изтрихте останалите папки и файлове от компютъра.

1000% съм сигурен в това,което съм написал и че съм направил всичко,което трябва...ако не можете да ми помогнете е друг въпрос

Редактирано от didobonev1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1000% съм сигурен в това,което съм написал и че съм направил всичко,което трябва...ако не можете да ми помогнете е друг въпрос

Здравейте.

Попитах понеже дори и след деинсталиране,в компа остават файлове на програмите които се намират в скрити папки.И когато ги търсиш не се показват в резултатите от търсенето но са си там.За това попитах "как /къде/ намерихте и изтрихте".

Но след като си разбирач оправяй се.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте Skype, изтрийте папките:

%appdata%Skype

%temp%Skype

След това инсталирайте отново програмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте Skype, изтрийте папките: %appdata%Skype%temp%Skype След това инсталирайте отново програмата.

Благодаря ви и на двамата отговорили,но това съм го направил-както съм и написал по горе, и то след всеки опит.

Здравейте.Попитах понеже дори и след деинсталиране,в компа остават файлове на програмите които се намират в скрити папки.И когато ги търсиш не се показват в резултатите от търсенето но са си там.За това попитах "как /къде/ намерихте и изтрихте".Но след като си разбирач оправяй се.

благодаря ти лично, приятелю-не съм чак такъв разбирач, но това са о основни неща, знам ги отдавна-търся помощ само, когато пробвам всичко, което знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си изтрил и двете папки (доста хора пропускат втората в папка

Да,изтрил съм и тази папка.И изобщо,това за мен е необяснимо-за това разчитах на доста по-напреднали от мен потребители да се отзоват.За мен е странно.При други подобни проблеми с ред други програми,това сработва-пълно и методично изтриване,после инсталиране на чисто и ОК.Понякога съм въсзстановявал с-та,чрез точка за възстановяване и.т.н.А сега опитах всичко и проблема ми си остава същия.Най лесно ми е да преинсталирам ОС,което може би и ще направя .Благодаря ви все пак за отделеното време  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сте използвали TuneUp Utilities?

Ето го решението ви:

http://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/Skype-doesn-t-work-on-Windows-Started-at-Asus-netbook/m-p/1459119#M122803

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сте използвали TuneUp Utilities?

Ето го решението ви:

http://community.skype.com/t5/Windows-desktop-client/Skype-doesn-t-work-on-Windows-Started-at-Asus-netbook/m-p/1459119#M122803

Благодаря за помощта,точно това се оказа-TuneUp Utilities 2014-ползвах го за малко и преди около седмица го махнах.Изпълних всичко от линка,който ми изпратихте и сега Скайпа ми работи. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.